GTİ Başkanı Parmaksız, Başkan Alan İle Bir Araya Geldi

Gümrük ve Turizm İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Nevşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek, Başkan Alan ile bir araya geldi.

GTİ Başkanı Parmaksız, Başkan Alan İle Bir Araya Geldi

Ziyaretlerinde değerlendirmelerde bulunan Gümrük ve Turizm İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Nevşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ile 40 yıllık dostlukları olduğunu vurgulayarak: “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına yeniden seçilen İdris Alan, benim 40 yıllık dostumdur. Seçimi kazanmalarından ötürü kendilerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdim. İnşallah yeni dönemde hep birlikte Elazığ’a ve Ülkemize hayırlı işler yaparız.” dedi.

Ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan: “Çok Kıymetli Nevşehir TSO Başkanımız ve Gümrük ve Turizm İşletmeleri (GTİ) Yönetim Kurulu Başkanımız ve önceki dönemlerde TOBB Yönetim Kurulu Üyemiz, benim için çok kıymetli  Arif Parmaksız başkanımız odamıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Kendilerine çok teşekkürler ediyorum. Kendilerinin de ifade ettiği gibi İnşallah Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) nezdinde, hem İlimize hem de Ülkemize hayırlı hizmetler yapmayı Rabbim bizlere nasip eylesin. Tekrar hoş geldiniz şeref verdiniz.” dedi.