Gerçek Bir Yaşam Öyküsü Olan Zeliha'nın İkinci Baskısı Çıktı

Başak MERAL GÜNDÜZ/ Gerçek bir yaşam öyküsü olan 'Zeliha' kitabının ikinci baskısı çıktı. Konuyla ilgili kitabın yazarı Necati Esmen, açıklamalarda bulundu.

Gerçek Bir Yaşam Öyküsü Olan Zeliha'nın İkinci Baskısı Çıktı

Necati Esmen,”Zeliha kitabımız ikinci baskısını aldı ilk baskımızda söylemiştim yine söylüyorum bu kitap daha çok baskı alır en çok satan kitaplar arasında yerini  alacaktır. Zeliha gerçek bir yaşam öyküsü. Zeliha doğarken annesini kaybediyor babası tarafından reddediliyor Birde engelli olduğu anlaşılıyor ama o bir mucizeyi gerçekleştiriyor. Zeliha bütün engelleri yıkarak  ve her şeye rağmen  ayakta dimdik durarak ve özel çocuklarla ilgili  çalışmalarda bulundu ve destekledi gençlerin öncüsü ve idolü oldu.“Zeliha”Kitabımızda Engelli  Bireylerin Destek Gördüklerinde Ne Kadar Başarılı Oldukları Anlatılmakta. Ayrıca, “Zeliha “kitabımızı diğer kitaplardan ayıran en büyük özellik, engelli bireylerin toplumda varoluşunu dikkatle anlatan ve destek gördüklerinde de ne kadar başarılı olabilecekleridir.

Kitabımız Z kuşağına çok hitap ediyor. Sade ve yalın bir dil kullandım. Kitabımı okuyanlar hiç sıkılmadan okuduklarını söylüyorlar bu da beni oldukça mutlu ediyor. Herkes devamını soruyordu devamı geldi.

Başka bir kitap yazmaya daha başladım o da en geç ocakta raflarda yerini alacak.Ondan  sonra belki Zeliha“nın devamı gelebilir”dedi.