Eynesil'den 2. açıklama!

Elazığspor maçına çıkmama kararı hakkında A. Eynesil Belediyespor'dan ikinci bir açıklama geldi

Eynesil'den 2. açıklama!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kulüp başkanı Engin Göleli, Elazığspor maçına çıkmama kararı aldıkları ikinci bir açıklama yaptı. Bazı basın organlarında asılsız haberler çıktığını kaydeden kulüp başkanı Göleli, 1Bir önceki açıklamamızda belirttiğimiz gibi TFF 3. Lig’den küme düşmemiz ve yaşanan gelişmeler sonrası Yönetim Kurulu toplantısı ardından yöneticilerimizin görüşleri ve ortak kararları sonucunda Elazığspor karşılaşmasına çıkmama kararı aldık. Bu kararı göz önünde bulundururken 2 önemli etken bu kararı almamızın sebebi olmuştur.
1. A-Takım oyuncularımızın ligden düşmemiz kesinleştiği için taraftarlarımızın tepkisinden dolayı son müsabakaya çıkmak istemeyerek memleketlerine dönmek istemeleri.
2. Tek genç takımımız olan U-18 takımımızın 24-28 Nisan tarihleri arasında Gümüşhane’de yapılacak olan şampiyonaya katılmış olması.
Bu sebeplerden ötürü Elazığspor karşılaşmasına çıkmama kararı almış bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.

“KİRLİ İFTİRALAR…”
Göleli açıklamalarını şöyle sürdürdü; “Kulübümüzü nasıl temiz teslim aldıysak bu şekilde tertemiz mücadelemize devam edeceğiz. Kulübümüz hakkında kendi çıkarları doğrultusunda kirli iftiralarda bulunan, asılsız haberler ile insanları kulübümüzle karşı karşıya getiren herkese her zaman olduğu gibi gerekli cevabı vermekten kaçınmayıp; bu iftiralar ile kulübümüzün ismini yan yana getirme cesaretinde bulunan kişilere gereken cevabı gerekli mercilerde vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın!”