Eynesil Belediyespor sahaya çıkmayacak!

Kulüp Başkanı Ergin Göleli yaptığı açıklamada Elazığspor maçına çıkmama kararı aldıklarını söyledi

Eynesil Belediyespor sahaya çıkmayacak!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

TFF 3. Lig 2. Grup’un son haftasında deplasmanda karşılaşacağımız A. Eynesil Belediyespor flaş bir karar aldı. Kulüp Başkanı Ergin Göleli yaptığı yazılı açıklama ile son hafta oynayacakları Elazığspor maçına çıkmama kararı aldıklarını söyledi. Göleli’nin açıklaması şöyle;
“Silifke Belediyespor maçından sonra 3. Lig’den düşmemiz kesinleştiği için Eynesil Belediyespor Yönetim Kurulu olarak kamuoyuna değerlendirme yapma gereğinde bulunulmuştur. Yönetim Kurulu olarak maddi ve manevi olarak hep takımımızın arkasında durduk. Gelinen bu son noktada her şeyin sıcağı sıcağına olduğu bu dönemde herkesi itidalli olmaya davet ediyoruz.
Eynesilimizin kırgınlığını ve kızgınlığını en az sizler kadar biz de yaşıyoruz ancak Eynesil halkından bu durumu düzeltmemiz için bir kez daha destek bekliyoruz. Kulübü düşürüp kaçıp gidecek insanlar değiliz. Tekrardan daha güzel günler için savaşmaya hazırız. Bu durumu düzeltmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
Yönetim Kurulumuzun aldığı karar sonucu cumartesi günü oynamamız gereken Elazığspor karşılaşmasına matematiksel olarak ligde kalma ihtimalimiz olmadığı için çıkmama kararı aldık. Bugünden itibaren takımımız için yeni sezon planlamasını yaparak çalışmaya başlayacağız.”