Emniyetten Meslek Edindirme Kursları

Halkımızın güvenliği, şehrin asayişi ve huzur içinde yaşanan bir şehir oluşturma adına önemli çalışmalar yapan Elazığ Emniyet Müdürlüğü, şehrin istihdamına ve ekonomik kalkınmasına yönelik göz dolduran çalışmalar da gerçekleştiriyor son günlerde.

Emniyetten Meslek Edindirme Kursları

Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü;  geleceğin öne çıkma potansiyeli yüksek meslek gruplarından olan ve iş imkânı çok olan Güneş Panelleri ve Fotovoltaik Sistemleri Kurulum Bakım ve Onarımı Kursu açıyor.

18-24 yaş arası gençlerimizin başvuru yapacağı kurslar, bugüne kadar önemli başarılara imza atan Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü katkılarıyla gerçekleştirilecek ve kurs sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

Toplumun güvenliği yanında eğitim ve istihdamına büyük önem veren Elazığ Emniyet Müdürü Adnan Karayel ve göreve gelişiyle Halk Eğitim Merkezindeki farkını göstererek var olan kurslara yenilerini ekleyen ve  şehrin en ücra noktasına kadar kurslarını ulaştıran Halk Eğitim Müdürü Kenan Tabar Müdürümüze çok teşekkür ediyoruz.

Toplumu düşünen ve bu konuda adım atan bu kurumlarımız olduğu müddetçe bu şehir daha güçlü olacak, daha çok kalkınacaktır.