Elazığlılar Dikkat! O Araçlar Yarın Trafiğe Çıkamayacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı'nda trafiğin yoğun olması nedeniyle ağır taşıtların Pazar günü belirli güzergahlarda trafiğe çıkmayacağını söyledi.

Elazığlılar Dikkat! O Araçlar Yarın Trafiğe Çıkamayacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle Trabzon’da hemşerileri ile bir araya geldi.

Malatya'da o araçlar trafiğe çıkamayacak!

Ulaşım konusunda açıklamalarda bulunan Uraloğlu, Bayram tatili dönüşünde sürücülerin trafik kurallarına uymasının çok önemli olduğunu vurguladı.

Tatil dönüşü yollarda trafiğin geçebilmek için İçişleri Bakanlığı ile koordineli çalışarak ağır taşıtların Pazar günü için belirli güzergahlarda trafiğe çıkmamaları noktasında bir karar aldıklarının altını çizdi.

Alınan bu kararla trafik yoğunluğunun biraz daha azalacağını ifade eden Uraloğlu, “Mutlaka biz dönüş yolunda acele etmeden zamanında yola çıkarak, kurallara uyarak inşallah varacağımız yerlere varalım istiyoruz. 81 ilimizin tümünde tedbirlerimizi almış durumdayız. Trabzonumuz’da da bayram boyunca belli etkinliklerimiz olacak, belli ziyaretlerimiz olacak. Ramazan’ın sonunda bayram sevinci yaşadığımız günlerdeyiz. Tekrar bütün milletimizin bayramı mübarek olsun, Trabzon’dan bütün milletimize bütün arkadaşlarımızla beraber selamlarımızı gönderiyoruz, hayırlı bayramlar diliyoruz” dedi.