Elazığ, Malatya, Ankara Ve Tokat! Uzmanlar Çok Acil Uyarı Yaptı

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni!

Elazığ, Malatya, Ankara Ve Tokat! Uzmanlar Çok Acil Uyarı Yaptı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

1)İzmit-Kandıra yolunun 1-3.km. leri arasında asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

2) Aydın-Denizli Otoyolunun 19-22.km. leri arasında bakım onarım çalışmaları nedeniyle, Aydın-Denizli istikameti emniyet şeridi ve sağ şerit trafiğe kapatılacağından, ulaşım orta ve sol şeritlerden sağlanmaktadır. (14.03.2024-31.05.2024)

3) İstanbul-Ankara yolunun Bolu Dağı Geçişi 43-45.km. leri arasında heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır. Özel yük taşıyan geniş araçların bu güzergahı kullanmamaları gerekmektedir.

4) Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 17-20.km. leri arasında bulunan Yeşilovacık T-1 Tüneli Girişi-Kavşak 1 bölgesinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5) Trabzon-Maçka yolunun 26.km. sine bulunan yeni Maçka Tünelinin, bölünmüş yolun Maçka-Trabzon yönündeki tüpünde yapılacak olan elektrik, elektronik sistemleri bakım onarım çalışması nedeniyle 30-31.05.2024 günleri, 08:00-17:00 saatleri arasında tünel trafiğe kapatılacak olup ulaşım servis yolundan sağlanacaktır.

6) Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 10-15.km. leri arasında asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle İnegöl-Bursa istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Bursa-İnegöl istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

7)  Elazığ-Malatya yolunun 26-27.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

8) İnebolu-Kastamonu yolunun 53-55.km. leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

9) Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39.km. leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10) Çekerek-Sorgun yolunun 34-35.km. leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.