Elazığ'ın Önemli Bir Eksikliğini O Firma Tamamlayacak

1986 yılından bu yana inşaat malzemeleri satışında hizmet gösteren Göçer İnşaat yeni şubesiyle hizmet vermeye hazırlanıyor.

Elazığ'ın Önemli Bir Eksikliğini O Firma Tamamlayacak

Elazığ’da alışılmışın dışında inşaat adına her şeyin bulunabileceği bir yer açmayı hedefleyen Göçer inşaat.460 m2 mağaza, hemen arkasında 3000 m2 kapalı alan ve 9000 m2 açık alan deposuyla Elazığ’ın en çok çeşit bulunan yapı marketini açmaya hazırlanıyor.

Keban yolu 3’üncü Kilometre  de hizmet vermeye hazırlanan Göçer inşaat , yeni Organize Sanayi Bölgesi , Yeni küçük sanayi Sitesi ve Yeni inşaat malzemeciler sitesinin yapılacağı yol üzerinde büyük bir eksikliği tamamlamış olacak.

Elazığ'ın Önemli Bir Eksikliğini O Firma Tamamlayacak

Ayrıca inşaat yoğunluğu fazla olan Çaydaçıra mahallesindeki inşaat projelerinin, herhangi bir malzeme ihtiyacında kolayca ulaşabileceği lokasyon da  geniş araç parkı imkanı sunuyor. Boya, armatür, Vitrifye, plastik, hırdavat, tarım el aletleri, boru, seramik gibi binlerce ürün grubunu bünyesinde barındıracak firma; kalite ve ekonomikliği hedefliyor.

Açılışa özel bir çok üründe kampanya yapacak firma inşaat sektörünün en büyük markalarının bayiliğini yapıyor. ’Elazığ’ın Yapı Marketi’ sloganıyla yola çıkan Göçer inşaat, tüm Elazığlı hemşehrilerini Yapı Mağazasını gezmeye davet ediyor.