Elazığ İl Özel İdare SK yaz okulu kayıtları başlıyor

Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü, yaz spor okulu kayıtları pazartesi günü başlıyor

Elazığ İl Özel İdare SK yaz okulu kayıtları başlıyor

Elazığ İl Özel İdaresi Spor Kulübü, çocukların fiziksel, bilişsel, duygusal gelişimlerine katkı sunmak ve keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak amacıyla Yaz Spor Okulları’nı açıyor.
2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının tamamlanmasıyla birlikte faaliyetlerin start alacağı Yaz Spor Okulları'nda, kayıtlar 23 Mayıs Pazartesi günü başlayacak.
7-18 yaş aralığındaki; Futbol, Basketbol, Tenis, Okçuluk, Binicilik ve Satranç branşlarında faaliyet gösterecek olan İl Özel İdaresi Spor Kulübü Yaz Spor Okulları'nda, eğitimler alanlarında uzman antrenörler eşliğinde verilecek.
Altyapıda verilen eğitimler neticesinde ülkemizin birçok noktasında profesyonel statüde faaliyet gösteren sporcular yetiştiren ve bu anlamda haklı bir gurur yaşayan kulüp, spor okullarında alacakları eğitimler sonunda yetenekleriyle ön plana çıkacak olan gençler için de yine önemli bir kariyer fırsatı oluşturmayı planlıyor.
İl Özel İdaresi Spor Kulübü Yaz Spor Okulları, kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından 20 Haziran 2021 tarihinde hizmet vermeye başlayacak.  Kayıt işlemleri, İl Özel İdaresi Spor Kompleksi'nde oluşturulan irtibat ofisinde şahsen yapılacak.