Elazığ'da korkutan tablo! Mahallelere kadar indiler...
Elazığ'da artan yılan popülasyonu endişe verici bir hal aldı. Dün ve bugün itfaiye ekiplerinin Çaydaçıra ve Abdullahpaşa mahallelerinde yakaladığı yılanlar ise vatandaşları tedirgin etti.
Elazığ'da bu yıl yaz aylarının gelmesiyle beraber yılan popülasyonunda ciddi bir artış olduğu gözlemleniyor. Hemen her gün yeni bir yılan haberi ve videosu haber merkezlerinin konusu oluyor.
Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Elazığ Hakimiyet Haber arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listeleyebilirsiniz.
Çerez Bildirimi
Sitemizde, daha yüksek bir kullanıcı deneyimi sunmak ve deneyimlerinizi kişiselleştirmek amacıyla, Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve KVKK Aydınlatma Metni sayfalarında belirtilen maddelerle sınırlı olmak üzere ve ilgili yasal düzenlemeler çerçevesinde çerezler kullanıyoruz.