Elazığ'da Hangi Başkan İyi Parti'ye Geçiyor?

İlimizde 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti'den belediye başkanı seçilen bir belde başkanının, partisinden istifa ederek İyi Parti'ye geçeceği iddia ediliyor.

Elazığ'da Hangi Başkan İyi Parti'ye Geçiyor?

Ak Partili Belde Belediye Başkanı’nın İyi Parti’ye geçeceği yönündeki duyumların izini süren gazetemiz, ilginç bilgilere ulaştı.

Kendisini İyi Parti’den milletvekilliğine hazırlayan ve geçmişte Ak Parti’de de siyaset yapan bir ismin, hem parti içindeki gücünü ortaya koymak hem de Parti Genel Merkezinde, Koray Aydın ve Cihan Paçacı’nın nezdinde itibarını artırarak milletvekilliği adaylığını garantilemek amacıyla, belde belediye Başkanını Ak Parti’den İyi Parti’ye transfer etmeye yoğunlaştığı, belde belediye başkanının da Ak Parti’den yeterli desteği almadığı gerekçesi ile bu geçişe sıcak baktığı kulislerde konuşuluyor.
 

Yorumlar 3
Çoban 30 Kasım 2021 20:44

Acaba hangi beldiye başkanı kim çok merak ediliyor

Ahmet 30 Kasım 2021 19:31

Vah Vah akparti için ne büyük kayıp. İyi parti için ne büyük zafer. Peki bu belediye başkanı seçmenine ne cevap verecek? Kamuoyu yoklanmismi seçmen buna sıcak bakıyor mu? Milletvekilliği kaç lira bu ülkede, bir seçmenin oyundan daha mı değerli?

Deli 30 Kasım 2021 13:49

Hangi belde

Bakmadan Geçme