Elazığ Belediyesi'nden yüzmede 98 derece
1. Çaydaçıra Yüzme Festivali'nde Elazığ Belediyesi Yüzme Takımı, 98 madalyayla rekor başarı elde etti
27-28 Nisan tarihlerinde Elazığ’ın ev sahipliğinde ilk kez düzenlenen ve geleneksel olarak her yıl yapılacak olan 1. Çaydaçıra Yüzme Festivali, 9 Kulüp, 175 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.
Elazığ Belediyesi Yüzme Kulübü organizasyona toplam 22 sporcu ile katıldı. Her sporcumuzun toplamda ortalama 6 yarışa katıldığı festivalde Elazığ Belediyespor Yüzme Kulübü bayrak ve ferdi yarışmalarda; 64 Birincilik, 28 İkincilik ve 6 Üçüncülük elde etti.
Puanlama sonunda ise Elazığ Belediyesi Yüzme Kulübü; 7-8 yaş Kız, 7-8 yaş Erkek ve 9-10 Yaş erkekler kategorisinde birincilik, 9-10 yaş, 11-12 Yaş kızlarda ve 11-12 yaş erkeklerde ikincilik kupası kazandı.
![Elazığ Belediyesi'nden yüzmede 98 derece](https://i.elazighakimiyethaber.com/c/60/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/belediye-1_1714651793_oJvxE6.jpg)
![Elazığ Belediyesi'nden yüzmede 98 derece](https://i.elazighakimiyethaber.com/c/60/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/belediye-2_1714651793_lcCOeU.jpg)
![Elazığ Belediyesi'nden yüzmede 98 derece](https://i.elazighakimiyethaber.com/c/60/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/belediye-3_1714651794_PTYZof.jpg)
![Elazığ Belediyesi'nden yüzmede 98 derece](https://i.elazighakimiyethaber.com/c/60/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/belediye-4_1714651794_I1raNv.jpg)
![Elazığ Belediyesi'nden yüzmede 98 derece](https://i.elazighakimiyethaber.com/c/60/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/belediye-5_1714651794_0AzBLx.jpg)
![Elazığ Belediyesi'nden yüzmede 98 derece](https://i.elazighakimiyethaber.com/c/60/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/belediye-6_1714651794_FplkV5.jpg)
![Elazığ Belediyesi'nden yüzmede 98 derece](https://i.elazighakimiyethaber.com/c/60/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/belediye-7_1714651795_rOC2Ew.jpg)