Elazığ'a çok yakın! Erbakan, O İli Ak Parti'den İstiyor

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi AK Parti ile Yeniden Refah Parti'si arasında ittifak olup olmayacağı merak konusu olurken, Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, AK Parti'den istedikleri iller arasında Malatya'nın da bulunduğunu ifade etti.

Elazığ'a çok yakın! Erbakan, O İli Ak Parti'den İstiyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Haberler.com’da yer alan habere göre, Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, AK Parti'den Ankara ve İstanbul'da bazı ilçeleri istediklerini doğrulayarak "İstanbul'da Arnavutköy, Sultangazi, Sultanbeyli; Ankara'da Pursaklar... Malatya'da çok güçlüyüz mesela, orayı alma durumumuz söz konusu, oradan da çekebilir adayını AK Parti." dedi.

Yerel seçim çalışmalarını devam ederken AK Parti ile Yeniden Refah Partisi heyetlerinin pazartesi günü gerçekleştirdiği görüşmenin detayları ortaya çıktı. Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Bekin, "İstanbul'da Arnavutköy, Sultangazi, Sultanbeyli; Ankara'da Pursaklar... Malatya'da çok güçlüyüz mesela, orayı alma durumumuz söz konusu, oradan da çekebilir adayını AK Parti." dedi.