Ebrar Acar'dan Arnavutluk Avrupa Şampiyonu

Arnavutluk ev sahipliğinde gerçekleştirilen Kulüpler Avrupa Taekwondo Şampiyonasında Şehrimizi temsil eden Milli Sporcumuz Ebrar Acar  59 kg da Şampiyon oldu.

Ebrar Acar'dan Arnavutluk Avrupa Şampiyonu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

13- 16 Haziranda düzenlenen şampiyonada ülkemizi  ve şehrimizi temsil eden Elazığlı Milli Taekwondo sporcusu Ebrar Acar Kulüpler Avrupa Şampiyonasında Yıldızlar kategorisinde şampiyon oldu.

Ebrar Acar'dan Arnavutluk Avrupa Şampiyonu

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren tarafından yapılan açıklamada, “ Arnavutluk ev sahipliğinde düzenlenen Kulüpler Avrupa Şampiyonasında ülkemizi ve şehrimizi temsil eden Ebrar Acar’ı başarısından dolayı kutluyorum. Hem fen Lisesinde öğrenim görüp hem de antrenmanlarını aksatmadan kararlılıkla yoluna devam Ebrar, Taekwondo branşında istediğimiz noktalara gelecektir. Hem yaşı hem de enerjisi itibariyle gelecek vadeden sporcumuzu yürekten kutluyorum, Spor Şehri Elazığ mottosuyla nice başarılarını ve derecelerini göreceğimiz sporcumuza, başta ailesi olmak üzere antrenörlerimiz Akın Keleş ve Suat Acar’a, Şampiyon sporcumuz Ebrar Acar’a teşekkür ediyor, yürekten başarılar diliyorum, Yolu açık olsun, inşallah.” denildi.