Dilan Polat ve Engin Polat'ın Komşularına Saldırdığı Görüntüler Ortaya Çıktı!

'Kara para aklama', 'vergi kaçırma' gibi 4 ayrı suçtan tutuklu yargılanan Dilan Polat ile Engin Polat'ın komşularıyla yaşadığı park kavgasının yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Engin Polat'ın komşusuna yumruk atarak darp ettiği görülüyor.

Dilan Polat ve Engin Polat'ın Komşularına Saldırdığı Görüntüler Ortaya Çıktı!

Haklarında “kara para aklama”, “bahis oynatma” ve “vergi kaçırma” gibi iddialar bulunan sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat ile yakınları hakkında yürütülen soruşturma devam ederken, Çekmeköy’de yaşanan komşu kavgasının yeni görüntüleri ortaya çıktı. Dilan Polat, 6 Haziran Çekmeköy’deki villalarında eşi Engin Polat’a sürpriz bir doğum günü partisi düzenlemişti. Tüm ailesiyle birlikte kardeşi Sıla Doğu da aracını villanın bulunduğu alana park etmişti.

ARACINI PARK ETTİĞİ YER KRİZ YARATTI

İddiaya göre Polat çiftinin komşuları da o sırada başka bir yerde yemekteydi. Komşuları akşam ilerleyen saatlerde siteye döndüğünde evlerine giden yolda hiçbir boş yer olmadığı ve her tarafın araçlarla dolu olduğunu görünce, ilk bulduğu müsait yere aracını bırakan komşu, eşiyle ve kızıyla evine yönelmişti.

DİLAN POLAT HAKARET ETTİ İDDİASI

Polat’ın doğum gününe gelen misafirlerden birinin o esnada çocuğu rahatsızlanınca, hastaneye götürmek istediklerinde Sıla Doğu’nun aracının arkasında yan komşularının arabasının olduğu görülürken, kendisinden aracını çekmesi isteyince de tartışma çıkmıştı. Elleri cebinde geldiği görülen komşuya Dilan Polat iddiaya göre hakaret ettiği ileri sürüldü. Engin Polat araya girerek tarafları sakinleştirmek istedi ancak Dilan Polat’ın hakaretlerine devam ettiği iddia edildi.

DİLAN POLAT TEKME, ENGİN POLAT YUMRUK ATTI İDDİASI

Yanındakiler tutmaya çalışsa da Dilan Polat yanından geçen komşusuna tekme atmıştı. Aracına doğru yürüdüğü sırada ise kameraların açısından çıkmıştı. İddiaya göre Engin Polat’ta, komşusuna yumruk atarak sol gözünden yaralanmasına neden olmuştu.

EVİNİ BASTI

Emniyete Polat çiftinin verdiği ifadeye göre, Engin Polat ev basıp, kocasına tehditlerde bulunup küfürler savurdu. Büyük korku yaşayan o kadın cep telefonundan KADES uygulamasına girerek, ihbarda bulunmuştu. Kısa bir süre sonra olay yerine gelen ekiplere kapıyı Polat çifti açmıştı. Polisleri içeri almayan çift, ifade de vermemişti. Polisler Polat çiftinin evine girdiği anda arbede yaşandı ve Dilan Polat polislere tepki gösterip zorluk çıkardı. İş yerinin Ataşehir’de olduğunu belirterek sadece emniyete ifade vereceğini belirtmişti. Polis bunun üzerine ekip aracına yönelmişti. O sırada da Engin Polat’ın kardeşi Kürşat Polat geldi ve durumu polise anlatmaya çalışmıştı. Yaşananlar ise kameralara anbean yansıdı.

Yaşanan kavgayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, Engin Polat’ın komşusuna sert bir şekilde yumruk attığı, ardından Polat’ın yakınlarının da adama hep birden saldırdığı görülüyor. Sonra da Engin Polat’ı yakınlarının sarılarak eve soktukları görülüyor.