Demet Akalın'dan Dilan Polat Eşinden Şiddet Görüyordu İddiası!

Demet Akalın'dan, Dilan Polat Şiddet Görüyordu İddiası! İşte haberin ayrıntıları..

Demet Akalın'dan Dilan Polat  Eşinden Şiddet Görüyordu İddiası!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın ortaya attığı iddia sosyal medyayı salladı.

Bir televizyon programının sunuculuğunu yapan ünlü şarkıcı Demet Akalın, yıllar önce fotoğrafçısı olan eski dostu Dilan Polat'ın, eşi Engin Polat tarafından darp edildiğini iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Geçtiğimiz yıllarda Dilan Polat'la yakın arkadaş olan Akalın, canlı yayında bir iddiayı öne sürdü. Polat'ın yıllar önce eşinden şiddet gördüğünü söyleyen Akalın, şu açıklamlarda bulundu:

"Dilan keşke kendi çocuklarını düşünseydi. Çocuklarının aydınlık gelecekleri için bu kadar entrika içine girmeseydin. Benim görüştüğüm zamanlarda Engin, Dilan'ı dövüyordu. Kolları mosmor geliyordu. Bir gün dayak yediği için bana geldi. Benim de Ece diye bir arkadaşım vardı ona karakola götürmesini söyledim. Çünkü ben götürdüğüm zaman iş başka yere gidiyor. Engin'e çok aşıktı evet ama o başka bir sendrom. Katiline aşık olan...

Dilan'ın ızdıraplarını gördüğüm zaman çok üzülmüştüm. Bu kadar sevdiğin adamın neler yaptığını ve seni böyle bir dünyanın içine soktuğunu bilmen bile kötü. Benim başıma gelse çok kızardım. Bu darp olayı 2017 senesindeydi.

O zaman maddi durumu iyi değildi bana 'Aylık 4 bin TL kazanıyorum' derdi. O zamanlar doğum fotoğrafçılığı yapıyordu, Engin de binaların cam silme işini yapıyordu. Ben bunları kendi gözümle gördüğüm için söylüyorum. Karakol ya da savcılığa gitmesini istemiştim ama o istemedi. Biz sonra koptuk zaten."

ifadelerine yer verdi.