Ciğerimiz Yandı…

Ülkemize acı haber Bingöl'den geldi. Tüm ülke, Bingöl'de Özel Harekat Şube Müdürlüğü içerisinde meydana gelen patlama haberi nedeniyle panikledi ve her hangi bir can kaybı yaşanmaması için dualar etti. 

Ciğerimiz Yandı…
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Haber kanallarına ve ajanslara düşen son dakika haberlerine göre, Bingöl’de Özel Harekat Şube Müdürlüğü içerisinde eğitim esnasında patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.”denildi. 
Daha sonra Bingöl Valiliği acı haberi duyurdu.Yapılan açıklamada,“Bingöl’de Özel Harekat Şube Müdürlüğü içerisinde meydana gelen patlamada ağır yaralanan 2 özel harekat polisi, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.”

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada, “Özel Harekat Şube Müdürlüğünde mühimmat sevki esnasında meydana gelen patlamada ağır yaralanan ve sonrasında Bingöl Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan özel harekat polislerinden Aydın Çine nüfusuna kayıtlı Necati Aygün ve Erzurum Aziziye nüfusuna kayıtlı Birol İli’nin şehit olduğu bildirildi. Açıklamanın devamında, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet Emniyet Camiamıza aziz şehitlerimizin ailelerine ve tüm sevenlerine sabırlar dileriz” denildi.
Yapılan bu açıklamanın ardından tüm ülke şehitlerimiz için gözyaşı döktü ve dualar etti. Yaşanan bu olayın neden ve nasıl olduğu yönünde henüz bir açıklama yapılmadı ama ilerleyen günler de yapılacak incelemenin ardından, patlama nedeni ortaya çıkacaktır. 
Bizler de hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.


 

Bakmadan Geçme