Bergama Belediyespor maç biletleri satışta

Elazığspor Kulübü'nün belirlediği fiyata göre Bergama Belediyespor maç biletleri 10 TL'den satışa sunuldu

Bergama Belediyespor maç biletleri satışta
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bordo-Beyazlı Kulüp, TFF 3.Lig 1.Grup’un ilk haftasında ilimizde oynanacak olan Elazığspor-Bergama Belediyespor müsabakasının bilet fiyatlarını açıkladı. 5 Eylül Pazar günü saat 15.30'da Doğukent Stadyumu'nda oynanacak olan karşılaşmanın biletleri 1 Eylül Çarşamba günü itibariyle satışa sunuldu. Elazığspor Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre Elazığspor-Bergama Belediyespor Müsabakası'nın bilet fiyatı 10 TL olarak açıklandı.Biletler maç gününe kadar Elazığspor Store Mağazası'nda satışa sunulacak. Elazığspor kulübünden yapılan bir diğer açıklamada 2 aşı olanların maça girebileceği bildirilirken, bir aşı veya hiç aşı olmayan taraftarlardan PRC testi isteneceği kaydedildi.

TFF’nin belirlediği stadyuma giriş şartları şöyle;
1- TFF Yönetim Kurulu tarafından aksine bir karar alınmadığı sürece, Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig, TFF 3. Lig ve Ziraat Türkiye Kupası 2021 – 2022 Sezonu müsabakalarında stadyum seyirci kapasitesinin % 50’si oranında ev sahibi takım seyircisi alınabilir. Müsabakalara misafir takım seyircisi alınmaz. Koltuklar bir dolu, bir boş olacak şekilde kullanılır. Protokol Tribünü, Basın Tribünü ve Localar tam kapasite ile kullanılabilir. HES sorgulamasına göre risk grubunda bulunan kişiler ile aşağıdaki koşulları sağlamayanlar stadyuma alınmaz.
2- T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini (T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan iki doz aşı olmak ya da Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan bir doz aşı olmak) tamamlamış kişiler ile daha önce Covid-19 salgın hastalığını geçirmiş kişiler stadyum tribünleri, locaları ve protokol tribünü ile basın tribününe aşağıdaki koşullarda girebilirler. a. T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile; Covid-19 geçirmiş kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma girebilirler. b. Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakalarında seyircilerin stadyuma girişleri, HES entegrasyonu ile E-Bilet sistemi üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerine E-Bilet sistemi uygulayıcısının ulaşmasına onam vermesi gerekmektedir. Kişilere yönelik HES uygulama sorgulamaları seyirciler için E-Bilet sistemi üzerinden; protokol tribününe girecek kişiler için ise E-Bilet sistemi veya HES uygulaması üzerinden yapılacaktır. c. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakalarında kişilerin stadyumlara girişleri, ev sahibi kulübün sorumluluğunda HES uygulaması üzerinden kontrol ile yapılır.
3- 12 yaşını tamamlamış ve henüz T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı yaş grubuna dahil olmamış kişiler, müsabakadan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucu negatif olması şartıyla stadyuma girebilirler. Ancak söz konusu yaş grubuna T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından aşı tanımlaması yapılması halinde, aşı tanımlamasının yapıldığı tarihten itibaren 60 gün süre içerisinde aşı takvimini tamamlamamaları durumunda bu kişilerin stadyumlara girişlerine izin verilmez.
4- Yayıncı Kuruluş görevlilerinden, T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini tamamlamış olanlar, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile; Covid-19 geçirmiş olanlar ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma girebilirler. Yayıncı Kuruluş görevlilerinden T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı takvimini tamamlamamış olanlar, müsabakadan en fazla 72 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucu negatif olması şartıyla stadyuma girebilirler. Bu kişilerin, işbu Talimat’ın yürürlük tarihinden itibaren 60 gün süre içerisinde aşı takvimini tamamlamamaları durumunda stadyumlara girişlerine izin verilmez.
5- Stadyum Kırmızı Alanı dışında görevlendirilen kulüp görevlilerinden ve müsabakada görevli diğer akredite kişilerden, T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini tamamlamış olanlar, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile; Covid-19 geçirmiş olanlar ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma girebilirler. Stadyum Kırmızı Alanı dışında görevlendirilen kulüp görevlilerinden ve müsabakada görevli diğer akredite kişilerden T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı takvimini tamamlamamış olanlar, müsabakadan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucu negatif olması şartıyla stadyuma girebilirler. Bu kişilerin, işbu Talimat’ın yürürlük tarihinden itibaren 60 gün süre içerisinde aşı takvimini tamamlamamaları durumunda stadyumlara girişlerine izin verilmez. 

Yorumlar 1
Can 01 Eylül 2021 19:12

12.kişi olarak orda olacağız

Bakmadan Geçme