Başkan Yasin Yılmaz'a Yılın Belediye Başkanı Ödülü Verildi

Göreve geldiği günden bugüne Yurtbaşı Beldesi'nde yürüttüğü çalışmalarla göz dolduran, Başkan Yasin Yılmaz, Kent & Başkan Dergisi tarafından her yıl online olarak düzenlenen ve halkın oyları ile belirlenen anket sonucuna göre ödüle layık görüldü.

Başkan Yasin Yılmaz'a Yılın Belediye Başkanı Ödülü Verildi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

 Kayseri’de bir otelde düzenlenen programa Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, milletvekilleri, belediye başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.
 
BAŞARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Törende Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz’a beldeye sunduğu hizmetler dolayısıyla Yılın Belediye Başkanı ödülü Kent & Başkan Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Okan Geçgel tarafından verildi.
 
BAŞKAN YILMAZ: YURTBAŞI BELDESİ İÇİN GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATACAĞIZ

 Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, beldeye birçok proje kazandırdıklarını bundan sonra da aynı azimle çalışacaklarını belirterek açıklamasında şunları kaydetti:

“Göreve geldiğimiz günden itibaren beldemizde birçok hizmeti gerçekleştirdik. Yollarımız, kaldırımlarımız, parklarımız, belediye hizmet binamız olmak üzere şu ana kadar yapılmamış çok sayıda çalışmayı belde halkımızın hizmetine sunduk. Belediyemiz makine parkına dahil ettiğimiz araçlarla beldemiz için hizmet ağını genişlettik. Yine gençlerimizin sportif çalışmalarını yapmaları adına amatör futbol sahalarını hizmete sunduk. Bundan sonra da aynı kararlılıkla çalışacağımızı belirterek, Kent & Başkan Dergisi’ne ve oylamada bizleri tercih eden vatandaşlara şükranlarımı sunuyorum”.