Başkan Tüver: 'Kırk Yıl Hatır Bırakmaya Geldik Projemizi Hayata Geçirdik'

AK Parti Elazığ Kadın Kolları, 1 numaralı sandık çalışmasını tamamladı. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver, sandık çalışmalarının tamamlanmasıyla, yerelde 2023'e doğru 'Kırk Yıl Hatır Bırakmaya Geldik' projesini hayata geçirdikleri söyledi.

Başkan Tüver: 'Kırk Yıl Hatır Bırakmaya Geldik Projemizi Hayata Geçirdik'

Ak Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver,“Sandık çalışmalarını yaparken kadınlarımızla bire bir hasbihal ederek onların gönüllerine dokunmaya çalıştık. 41 mahallemizdeki ilk numaralı sandık çalışmamız başarıyla bitti. Elhamdülillah çok güzel üyelikler yaparak güçlü bir şekilde üyelerimizi de aramıza katarak yola devam ettik.” dedi.

Tüver, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak 2023 ' e doğru "Kırk Yıl Hatır Bırakmaya Geldik" projesini hayata geçirdiklerini ifade ederek: “AK Kadın Elazığ ekibi olarak “2023'e doğru kırk yıl hatır bırakmaya geldik" sloganlarıyla hafta sonu sahadaydık. Sahaya gittiğimizde kahvelerimizi aldık vatandaşlarımızın evlerine girdik. Cumhurbaşkanımızın selamlarını ileterek 40 yıl hatır bırakmaya geldik dedik. Kahvelerimizi içtik ve hanelerimizden ayrılırken de vatandaşlarımızın ağızlarından çıkanlar ise nice 41 yıl görmek dileğiyle inşallah temennileri ile yanlarından ayrıldık. Sahada çok güçlü dönüşler alıyoruz. Vatandaşlarımız ile hem hal olmak hasbihal etmek onların gönüllerine dokunmak inanın çok mutlu ediyor onları. Bizi çok mutlu eden konulardan biride Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımıza olan teveccühleri. Partimize olan teveccühleriydi” ifadelerini kullandı.