Başkan Şerifoğulları'nın Mahalle Buluşması, Mitinge Döndü

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Kırklar ve Mustafapaşa Mahallelerinde vatandaşlarla bir arya geldi. Mahalle sakinleri buluşmayı, mitinge çevirerek Başkan Şerifoğulları'na yoğun ilgi gösterdi. 

Başkan Şerifoğulları'nın Mahalle Buluşması, Mitinge Döndü
TAKİP ET Google News ile Takip Et

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında yoğun programlarına devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kırklar ve Mustafapaşa Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

KIRKLAR VE MUSTAFAPAŞA’DAN DA BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA DESTEK
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Çalışkan ve teşkilat üyelerinin de eşlik ettiği Başkan Şerifoğulları, mahalle buluşmasında yoğun ilgi ile karşılandı. Yeni dönemde hem Kırklar Mahallesi’nin hem de Mustafapaşa Mahallesi’nin Şahin Şerifoğulları’na desteklerinin devam edeceğini dile getiren mahalle sakinleri, “Büyük Başkan” sloganları ile Başkan Şerifoğulları’nı dakikalarca alkışladı. 

Başkan Şerifoğulları'nın Mahalle Buluşması, Mitinge Döndü

MERKEZ İLÇE BAŞKANI ÇALIŞKAN; “31 MART GECESİ, ZAFER BİZİM”
Programda konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Çalışkan; “Sizlerin destekleriyle 31 Mart gecesi seçimi yüksek bir oyla alacağız inşallah. Elazığ depreminin ardından tamamen yenilenen Mustafapaşa Mahallesi’nde büyük emekleri olan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Başkan Şerifoğulları'nın Mahalle Buluşması, Mitinge Döndü

KADIN KOLLARI BAŞKANI TÜVER; “BAŞKANIMIZ SEÇİMİ, BÜYÜK BİR FARKLA ALACAK”
Başkan Şerifoğulları’nın en yüksek oyla seçilmesi adına çalıştıklarını dile getiren AK Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver; “31 Mart’a az bir süre kaldı. Biz biliyoruz ki Şahin Şerifoğulları seçimi büyük bir farkla kazanacak inşallah.  Bizim mücadelemiz bu yönde. Bunun için de her gün mahalle buluşmaları ile gönül köprülerimizi sağlamlaştırmaya devam ediyoruz.” ifadesinde bulundu.

Başkan Şerifoğulları'nın Mahalle Buluşması, Mitinge Döndü

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “KIRKLAR VE MUSTAFAPAŞA MAHALLELERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları; “31 Mart Yerel Seçimleri için kapı kapı geziyor, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımız mahalle buluşmalarını mitinge çeviriyor. Bugün Mustafapaşa ve Kırklar Mahalleleri de kendilerine yakışanı yaptı ve bizlerin yanında oldu, hepinize teşekkür ediyorum. 24 Ocak Depremi'nde Mustafapaşa Mahallesi’nde en büyük yıkımlar gerçekleşti. Depremin hemen akabinde Bakanlarımızla birlikte 35 gün boyunca sahadaydık. Mustafapaşa Mahallesi’nde kentsel dönüşüm uygulamasını da başlattık. Bugün hem afet hem de kentsel dönüşüm konutları sizlere teslim edildi. Gönül rahatlığıyla konutlarınızda ikamet ediyorsunuz. Elazığ depreminin ardından pandemi ve 6 Şubat Depremleri yaşamamıza rağmen her zaman sahadaydık ama ve lakin demeden Elazığ için çalıştık. Yeni dönem için de sizler için de çok güzel projeler hazırladık. Yeni Yüzyılda Elazığ Vizyonu sloganıyla kentsel dönüşümü önemseyeceğiz. Gazi Caddesi’ni yayalaştıracağız, araç filomuzu güçlendireceğiz ve şehrimizin birçok bölgesinde yer altı otoparklarını hayata geçireceğiz. Orduevi’nin altını yer altı otoparkı, üstünü de sizler için yeni bir yaşam alanı olarak tasarlayacağız. Daha bir çok nitelikli projemizi hayata geçireceğiz. Sizler bizlere yeniden bu emaneti teslim ederseniz hiç durmadan ve yorulmadan Elazığ’da aynı anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Başkan Şerifoğulları'nın Mahalle Buluşması, Mitinge Döndü