Başkan Özdoğan: 'Esnaflara Faizsiz 50 Bin TL Kredi Verilecek'

Kovancılar Esnaf Odası ve İş Bankası Kovancılar Şubesi tarafından protokol imzalandı. Bu kapsamda Kovancılar Esnaf odasına bağlı yeni esnaflığa başlayacaklara ve İş Bankası ile yeni çalışacak esnaflara faizsiz 50 bin TL kredi verilecek.

Başkan Özdoğan: 'Esnaflara Faizsiz 50 Bin TL Kredi Verilecek'

Ayrıca protokolle tüm esnaflara POS cihazlarında önemli indirim sağlanacak. Kovancılar Esnaf Odası ve İş Bankası Kovancılar Şubesi tarafından imzalanan protokolle, yeni esnaflığa başlayacaklara ve İş Bankası ile yeni çalışacak esnaflara faizsiz 50 bin TL kredi verilecek. 

Ayrıca protokolle Kovancılar Esnaf Odasına bağlı tüm esnaflarda; Pos cihazı aidatlarında, pos cihazı yeni alımında ve pos cihazı kullanımı bedelinde önemli indirim sağlanacak.

ÖZDOĞAN: ESNAFIMIZA HAYIRLI OLSUN 

Ülkemizde meydana gelen depremlerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar dileyen Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, “Bu günlerde ülke olarak birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyuluyor. Son yaşanan depremlerde 11 ilimiz çok ağır hasar aldı ve binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Öncelikle Allah böyle felaketler bir daha göstermesin. Depremler, ülkemizin vaz geçilmezidir. Onun için depremlere karşı daha ciddi adımlar atılması gerekmektedir. Zor dönemler geçiren esnaflarımız, yaşanan depremlerde daha zor günler geçiriyor. Devletimiz esnafımızı kollayacak acil tedbirler alması gerekiyor. Bizlerde esnafımızın yanında olmak için sürekli olarak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda İş Bankası Kovancılar Şubemizle önemli protokol imzaladık. Yapılan protokolle yeni esnaflığa başlayacaklara ve İş Bankası ile yeni çalışacak esnaflarımıza faizsiz 50 bin TL kredi verilecek. Ayrıca pos cihazı aidatlarında, pos cihazı yeni alımında ve pos cihazı kullanımı bedelinde önemli indim sağlandı. Bizlere destek olan Kovancılar İş Bankası Şube Müdürü Sayın Hayati Ervüz’e çok teşekkür etmek istiyorum. Yani yaptığımız protokol esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.