Başkan Ormanoğlu Emekçi Personelinin Yanında!

Akçakiraz Belediye Başkanı İbrahim Ormanoğlu'nun katkılarıyla, 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında belediyede işçi statüsünde farklı unvanlarda görev yapan personele yönelik banka promosyon ihalesi gerçekleştirildi...

Başkan Ormanoğlu Emekçi Personelinin Yanında!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Göreve geldiği ilk günden itibaren yaptığı çalışmalar ile Akçakirazlı vatandaşların gönlünde taht kuran Akçakiraz Belediye Başkanı İbrahim Ormanoğlu, şimdi de Akçakiraz Belediyesi personellerinin kalbini fethetti.

BAŞKAN ORMANOĞLU BELEDİYE PERSONELLERİNİ UNUTMADI…

Akçakiraz Belediye Başkanı İbrahim Ormanoğu, çeşitli banka müdürleri ile bir araya gelerek belediye personeline verilecek promosyon miktarı hakkında görüşmeler sağladı. 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında belediyede işçi statüsünde farklı unvanlarda görev yapan personele yönelik banka promosyon ihalesi Başkan İbrahim Ormanoğlu’nun katkıları ve destekleriyle gerçekleştirildi.

Toplantıda promosyon ihalesine katılan ve en yüksek teklifi veren Türkiye İş Bankası ile ön anlaşma sağlandı. Anlaşmanın detayları ile ilgili birtakım değerlendirmelerde bulunan Akçakiraz Belediye Başkanı İbrahim Ormanoğlu, belediye personellerinin her zaman yanında olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu; “Akçakiraz Belediyesi Personel Hizmetleri Limited Şirketi 117 personelimizi kapsayan Maaş promosyon ihalesi yapılmış olup, en yüksek teklifi veren Türkiye İş Bankası ile üç yıllığına anlaşma sağlanmıştır. Bu anlaşmanın sonucunda bankanın belediye personelimize kişi başı 32 bin 500 TL ödeme yapması kararlaştırılmıştır. Ayriyeten ödemeler bayram öncesi yapılacaktır. Göreve geldiğim ilk andan itibaren gerek beldem gerekse belde sakinlerimiz için var gücümle çalıştım. Şimdi ise Akçakirazlı hemşehrilerime hizmet ederken, yanımda olan mesai arkadaşlarımı unutmadım ve bir nebze mutlu olmamaları için bu anlaşmayı gerçekleştirdik. Personelimize hayırlı ve uğurlu olsun. Bizler Akçakiraz için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürürken, mesai arkadaşlarımızda daha mutlu şekilde hizmetlerimizde yanımızda yer alacaktır.” İfadelerini kullandı.