Başkan Adayı Doç.Dr. Aygen 'Aziz Şehir Ve Halkımıza Hizmet İçin Hazırız'

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Murat Aygen 2,5 ay süren saha çalışmasının galibinin MHP olduğunu belirterek, 'Sahada galip olduğumuzu vatandaşımızın yoğun teveccühü ile görüyoruz. Şimdi sıra sandıkta. 31 Mart akşamı aziz şehir ve halkımız için hizmet vermeye büyük bir heyecanla hazırız' dedi.

Başkan Adayı Doç.Dr. Aygen 'Aziz Şehir Ve Halkımıza Hizmet İçin Hazırız'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Aygen değerlendirmesinde, “Memurdan emekliye, çiftçiden esnafa, sanayiciden tacire, işsizden ev hanımına, öğrenciden emekçiye, çocuktan gence kadar toplumu oluşturan her kesimin kendini bulabileceği 200 alt başlıkta toplam 20 projemiz ile aziz şehrimizi bölgenin çekim merkezi yapmaya hazırız. Projelerimiz, üretimden istihdama, iç ticaretin canlanmasından üretime, temel belediyecilik hizmetlerinden şehrimizin modern kent kimliğine kavuşmasına, işsizlikle mücadeleden yoksul vatandaşlarımızın yanında olmaya kadar çok geniş bir konsepte uzman ekibimizce hazırlanmıştır. Aziz şehrimizin geleceğini ipotek altına almadan büyük bir kısmı hibelerle gerçekleştirilecek projelerimiz ile Elazığ’ın çehresini değiştirmeye kararlıyız” ifadelerinde bulundu.

Başkan Adayı Doç.Dr. Aygen 'Aziz Şehir Ve Halkımıza Hizmet İçin Hazırız'

TOPLUMUN HER KESİMİNDEN ÇOK YOĞUN BİR TEVECCÜH GÖRÜYORUZ

2,5 aylık seçim maratonunda sabahın erken saatlerinden gecenin ilerleyen saatlerine kadar durmadan dinlenmeden vatandaşlarla buluştuğunu belirten Doç.Dr. Aygen “Uzak yakın, az çok demeden yetebildiğimizce her yere koşmaya çalıştık. Geride sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmamaya özen gösterdik. Ramazan ayının hassasiyetine de dikkat ederek vatandaşlarımıza rahatsızlık vermemeye de büyük özen gösterdik. Tüm bunlara rağmen atladığımız, yetişemediğimiz her bir hemşerimden helallik istiyorum. İnşallah seçimlerden sonra halk buluşmaları ile bu eksiğimizi de kapatırız. Ben öncelikle bu süreçte heyecanımıza ve mücadelemize omuz veren, samimi sarılmaları ile yanımızda olduğunu gösteren her bir vatandaşımıza teşekkür ediyorum. Projelerimize olan ihtiyaç ve özlem her yaş gurubu ve meslekten vatandaşımızın temel beklentisi olmuş durumda. Uzman ekibimizle şehrimizin ve halkımızın temel beklentileri ve ilin sorunlarına çözüm reçetesi olarak hazırlanan projelerimizi 01 Nisan 2024 sabahı itibarı ile 5 yıllık hizmet dönemimiz içinde uygulamaya koyacağız” dedi.