Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına Nadir Yalap Seçildi

Bakır Madenliler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği 9. Olağan Genel Kongresi yapıldı. Kongre'de Nadir Yalap başkan seçildi.

Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığına Nadir Yalap Seçildi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Eski Başkanı Yaşar Altundal, Dernek üyelerine tavsiyelerde bulundu. Yeni Yönetimin hayırlı olmasını diledi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Oda Başkanı Turan Kurnaz, Derneğin daha iyi yerlere gelebilmesi için üye sayısını yükseltmesi gerektiğini kaydetti.

Kurnaz, “Sayın Yaşar Altundal başkanıma şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ben yeni başkanımız ve yönetim adına kendisine teşekkür ediyorum. Derneğin daha iyi bir yerlere gelmesi için daha güçlü kurulması için şuan 330 tane üyemiz var en az bin, 2 bin üyenin olması lazım Madenliler Elazığ’da büyük bir aileyiz yani biz netice olarak yeri geldiğinde siyasete yön veren bir kitleyiz” dedi.

Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nadir Yalap, Madenlilere karşı üstlendiği görevi layıkıyla yerine getireceğini söyledi.

Yalap, “Madenlilere karşı da görevimi layık bir şekilde yapacağımdan emin olabilirsiniz. Genel kurulumuz başta ülkemiz adına Elazığ’ımızın adına ve tüm Madenlilerin adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.