Bakan Yardımcısı Gümen, Elazığ'da Ak Parti Teşkilatı ile Buluştu

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen, Elazığ'da Ak Parti İl Teşkilatı ile bir araya geldi.

Bakan Yardımcısı Gümen, Elazığ'da Ak Parti Teşkilatı ile Buluştu

Bakan Yardımcısı Gümen, Elazığ'da Ak Parti Teşkilatı ile Buluştu Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen, Elazığ'da Ak Parti İl Teşkilatı ile bir araya geldi.
Önümüzdeki ay Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde Elazığ'da yapılacak bir dizi projenin ön değerlendirme sürecini yürütmek üzere Elazığ'a gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen bu kapsamda Ak Parti Elazığ İl Teşkilatı ile bir araya geldi.
Bakan Yardımcısı Gümen ilki Erzurum'da yapılan Veteriner Yol Kontrol Noktasının ikincisinin Elazığ'da açılacağını söyledi.Bakan Yardımcısı Gümen, Elazığ'da Ak Parti Teşkilatı ile Buluştu

YILDIRIM: "BU ÇALIŞMALAR ŞEHRİMİZ VE BÖLGEMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"
Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım şunları söyledi: "Kıymetli Bakan Yardımcımızı şehrimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Kendileri yoğun temposuna rağmen bizleri ziyaret ettiler. Değerli bakan yardımcımızın kendi gündemlerinde olan çok önemli çalışmaların startını verdiklerini görüyoruz. Bu çalışmaların şehrimiz ve bölgemiz için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bizler de bu çalışmaları yakından takip ediyor, bu çalışmaların artırılması için gayret göstereceğiz. Ben bu duygularla kıymetli bakan yardımcımıza parti teşkilatımıza ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum."

BAKAN YARDIMCISI GÜMEN:  "ELAZIĞ'A YAPILACAK PROJELERİ ÖNÜMÜZDEKİ AY AÇIKLAYACAĞIZ"
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından esas ziyaretin önümüzdeki ay yapılacağını vurgulayan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen ise şunları söyledi: "Elazığ'a önümüzdeki ay içerisinde Veteriner Yol Kontrol Noktasının açılışı için geleceğiz. Bunun ön görüşmesini ve karşılıklı bilgi alışverişini yaptık. Esas Elazığ ziyaretimiz o zaman olacak. Bu sadece bir ön ziyaret. Veteriner Yol Kontrol noktamızın açılışında İnşallah hep beraber Elazığ'a katkı sunacak projelerimizi de açıklayacağız."