Yav haber yapisiz de sonuç ne, adam gibi yazında. O bakana da Allah selamet vere, ne bu bakandan ne de akp hükümetinden Bi beklentimiz yoh, biz kendimizi idare ederiz, Allah böyük. Sıra onlarada gelür. Kim haklı Allah bülür. Yürekleri yetise bi daha sandık gelsin hele görek.
Seve seve yapacaksın kardeş ! İnce sesinle karşı koyamayacaksın ! Emekli ve asgari ücretle çalışanlar anayasa mahkemesi kartını oynamadı daha ?