'Aynen Böyle Olacak'

Göreve geldiği günden beri Fırat Üniversitesini ülkemiz ve dünya üniversiteleri arasında saygın bir konuma yükselten ve uluslararası sıralamalarda önemli başarılar elde edilmesini sağlayan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, sağlık alanında da önemli projeleri hayata geçirdi.

'Aynen Böyle Olacak'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Rektör Göktaş’ın başlattığı Diş hastanesinin inşaatı bitmek üzereyken yeni bir müjde daha geldi.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş,  üniversitenin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Elazığlıları heyecanlandırdı.

Rektör Göktaş, ilimizde yapılacak olan 800 yataklı Üniversite Hastanesi’nin görsellerini sosyal medya hesabından kamuoyu ile paylaşarak, "aynen böyle olacak..." dedi.

Rektör Göktaş yaptığı paylaşımda; "Üniversitemizin 800 yataklı hastanesi aynen böyle olacak. Hayırlı hizmetlere vesile olması dileğiyle…" ifadelerini kullandı.

Malatya yolu Harput Yerleşkesinde yapılacak 800 yataklı hastane, özellikle şehrin batısında bulunan mahallelere yakınlığı ve alanının genişliği ile takdir topluyor.

Rektör Göktaş’ın Ankara’daki temasları ve girişimleriyle hastanenin ödeneğinin de önemli oranda tahsis edildiği ve yakın zamanda hastane yapım işinin ihale edileceği ifade ediliyor.

Birileri hala Elazığlı rektör peşine düşer, Elazığ sokaklarında top oynayıp derelerinde çimen birinin rektör olması gerektiği yönünde çelik-çomak oynarken, Rektör Göktaş bu şehre gelmiş geçmiş tüm Elazığlı rektörlerden katbekat daha fazla hizmeti dört yıl içinde yaptı bile.

Bu günlerde birileri küçük dünyalarında ve gönüllerinde olan isimlere yarenlik etme adına hemşericilik muhabbeti yaparken, birileri hizmette destan yazmaya devam ediyor.

Ne diyelim;  At binenin kılıç, kuşananın…