'Ara Sıra Doğruları Söylemek'

FOX TV'nin uzun yıllardır sabah haberlerini emanet ettiği ve ismi ile özdeşleşen isimlerinden biri olan İsmail Küçükkaya, yeni yayın dönemi öncesi 10 yıl boyunca görev yaptığı FOX TV'den ayrılarak sürpriz bir şekilde Halk TV'ye transfer oldu.

'Ara Sıra Doğruları Söylemek'

Küçükkaya’nın Halk TV’ye geçmesi, medya dünyasında geniş yankı uyandırdı. FOX TV ise Küçükkaya’nın yerini İlker Karagöz ile doldurdu.

FOX TV Yönetim Kurulu Üyesi Engin Güner, dün yaptığı paylaşımda, İsmail Küçükkaya’ya teşekkür ederek, yeni yayın döneminde İlker Karagöz’e başarılar diledi.

Güner’in paylaşımını alıntılayan FOX TV eski Ankara Temsilcisi gazeteci Sedat Bozkurt ise farklı ve çarpıcı bir paylaşımda bulundu.

“İsmail Küçükkaya ayrıldı mı? Emin misiniz bundan?” diye soran Bozkurt, “Ayrılmak zorunda bırakılmış olabilir mi? Ara sıra doğruları söylemek gerekir, en azından ara sıra” diyerek Küçükkaya’nın kendi isteğiyle ayrılmadığını ima etti.

Biz bu paylaşımda “ara sıra gerçekleri söylemek gerek” ifadesine takıldık.  Demek ki FOX ailesi çoğunlukla gerçekleri değil yalan söyleyen bir televizyonmuş. Meğer FOX’taki gazeteciler zaten hep yalan söylüyorlarmış. Zira bunu biz söylemiyoruz FOX TV eski Ankara Temsilcisi gazeteci Sedat Bozkurt söylüyor.

Bu kavga burada bitmez ve umarız ki Halk TV ve FOX Tv birbirlerine girmezler.