Altınöz: Hükümet Miting Yapmaz, İncirliği Kapatır

Yeniden Refah Partisi Kasım ayı İl Divan toplantısı yoğun katılımla Bünyamin Eroğlu Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Altınöz: Hükümet Miting Yapmaz, İncirliği Kapatır

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz’ün de katıldığı toplantıya, İl Başkanı Ömer Ateş, MKYK Üyesi Mehmet Tan, Parti Kurucu Üyesi  Ahmet Akman, Kovancılar Belediye Başkan adayı Bekir Yanılmaz, Alacakaya Belediye Başkan adayı Zafer Altınışık, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Altınöz: Hükümet Miting Yapmaz, İncirliği Kapatır

Foto: Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş

ATEŞ: “TEK UMUT YRP”

Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye siyasetinin her geçen gün hızla büyüyen, projeleri ve hedefleriyle ülkenin kurtuluş reçetesini ortaya koyduğu için siyasetin parlayan yıldızı haline geldiğine dikkat çeken Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, siyaset müessesinin kirlendiği, sırf milletvekili seçilmek ya da farklı görevlere gelmek adına varlık sebeplerini inkâr edip ilkelerinden taviz vererek bir araya gelip kendi tabanlarından uzaklaştığı bir süreçte partilerinin halkın tek umudu haline geldiğini dile getirdi.

“ÇALIŞMALARIMIZA SEÇİMİN ERTESİ GÜNÜ BAŞLADIK”

14 Mayıs seçimlerin tamamlanmasının ertesi günü seçim çalışmalara başladıklarını ifade eden Başkan Ateş, “Haziran ayından sonraki her ay tüm ilçelerimizde divan toplantısı gerçekleştirdik. Gerek il merkezi gerekse ilçe ve beldelerimizde yaptığımız saha çalışmalarının semeresini üye olarak aldık. Tüm bu başarılarımızı, her biri dava bilinci ve cihat şuuru ile yetişmiş, Erbakan hocamızın hayallerini ve ilkelerini yürekten özümsemiş fedakâr dava arkadaşlarımızla gerçekleştirdik.” dedi.

“HALKIMIZI YENİDEN MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ İLE BULUŞTURMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ”

31 Martta gerçekleştirilecek yerel yönetim seçimlerinde 94 ruhuyla ve aynı heyecanla Milli Görüş belediyeciliği tesisini  etmek için Yeniden Refah Partisi olarak göreve hazır olduklarını ifade eden Başkan Ateş;  “Güçlü ve donanımlı adaylarımızla halkımızı yeniden millî görüş belediyeciliği ile buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Zira sahada görüyor ve halkımızdan duyuyoruz ki vatandaşımız milli görüş belediyeciliği çok özlemiş. Cuma günü Sayın Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ının da katıldığı programda Kovancılar ve Alacakaya Belediye başkan adaylarımız açıkladık. Her iki adayımız da ilçelerinde büyük hüsnükabul gördüler. İnanıyoruz ki sadece bu ilçelerde değil, il merkezi ve tüm ilçe ve beldelerde seçimleri alarak milli görüş belediyecilik hünkar mahfilinde yeniden hakim kılacağız.” dedi.

Altınöz: Hükümet Miting Yapmaz, İncirliği Kapatır

Foto: Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Mehmet Tan

MEHMET TAN: “DÜNYAYA HUZUR VE BARIŞ GETİRECEĞİZ”

Kasım ayı kongresinde söz alan MKYK üyesi Mehmet Tan ise partilerinin sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya huzur ve barış getiriceğini  ifade etti.

Altınöz: Hükümet Miting Yapmaz, İncirliği Kapatır

Foto: Yeniden Refah Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Ahmet Akman

AKMAN: “YEREL SEÇİMLER HEDEFE ULAŞMADA ÖNEMLİ BİR DÖNÜM NOKTASI”

Elazığ ile ilgili hazırladıkları altı  proje ile şehrin tüm potansiyellerini harekete geçirerek istihdam ve üretimde büyük bir başarı hikayesi yazacaklarını dile getiren Yeniden Refah Partisi kurucu üyesi Ahmet Akman ise yerel seçimlerin bu hedefe ulaşmada önemli bir dönüm noktası olduğunu ifade etti.

 

YANILMAZ: “ÖNCE AHLAK VE MANEVİYAT”

Merhum Necmettin Erbakan’ın “önce ahlak ve maneviyat” ilkesiyle siyasete adım attığını ve bu değerlerin olmadığı siyasetin insanlığa huzur ve refah  getirmeyeceğini, ifade eden Yeniden Refah Partisi Kovancılar Belediye Başkan adayı Bekir Yanılmaz, üç dönem Kovancılar ilçesinde belediye başkanlığı yaptığını ve alnı ak başı dik bir şekilde yeniden aday olmasının temelinde de bu ilkenin yattığını dile getirdi.

ALTINIŞIK: “EKONOMİK POTANSİYELLERİ HAREKETE GEÇİRECEĞİZ”

İlçelerinin ekonomik potansiyellerini harekete geçireceklerini ifade den Yeniden Refah partisi Alacakaya Belediye Başkan adayı Zafer Altınışık, seçimlerden zaferle çıkacaklarını dile getirdi.

Altınöz: Hükümet Miting Yapmaz, İncirliği Kapatır

Foto: Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz

ALTINÖZ: “SİYONİZM, HEDEFLERİNE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞIYOR”

Yeniden Refah Partisinin İl Divan toplantısına katılan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, dünyayı kendi emellerine hizmet etmek ve hayallerini gerçekleştirmek için çalışma yürüten Siyonizmi çok iyi tanımak gerektiğini, merhum Erbakan Hoca’nın bu gerçekleri 50 yıl boyunca anlattığına dikkat çekerek, hükümetin de Büyük Ortadoğu Projesinin eş başkanı olarak  ne yazık ki bu amaca hizmet ettiğini söyledi.

ALTINÖZ: “HÜKÜMET MİTİNG YAPMAZ, HAREKETE GEÇER”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Davos’taki çıkışının doğru ve yürekli bir duruş olduğunu ancak İsrail’in Gazze’yi işgalinde bu tutumu gösteremediğine dikkat çeken  Altınöz şunları söyledi; “İsrail pervasızca Gazze’yi bombalamaya devam ediyor, bizim hükümet İstanbul’da miting yapıyor. Omuzlarına Filistin atkısı alarak “saldırıları kınıyoruz diyor. Hükümet kınama yeri ve makamı değildir. Hükümet kınamaya yapacağına çıksın ‘İncirlik ve Kürecik’i kapattık’ desin. Asıl duyarlılık, asıl İslam kardeşliği budur.”