Akaryakıta Zam Kapıda, Depoları Doldurun!

Uzun süredir benzin ve motorine büyük zamlar yapılmazken sektör kaynakları tarafından açıklanan yeni bilgiyle birlikte bu yeni fiyatlandırma geliyor. Yapılacak yeni zam sonrasında vatandaşlar o fiyatlar üzerinden depolarını doldurmaya başlayacak.

Akaryakıta Zam Kapıda, Depoları Doldurun!

Zam Ne Zaman Geçerli Olacak?

Geçtiğimiz günlerde motorin litre fiyatına 76 kuruşluk bir zam gelmişti. Yapılan zamla birlikte motorinin litre fiyatı 20 TL'ye kadar dayanmıştı. Otomobil kullanıcılarına yeni bir zam duyurusu daha geldi. Yapılan duyuruyla birlikte yeni zamlı fiyat 23 Mayıs 2023 tarihinden itibaren geçerli olacak. Geçtiğimiz günlerde motorinde yapılan zam bu sefer için benzin fiyatlarında geçerli oldu.

Benzine Ne Kadar Zam Geliyor?

Önümüzdeki Pazartesi gecesinden itibaren geçerli olacak yeni zam bu sefer benzine yapıldı. 23 Mayıs Salı gününden geçerli olmak üzere yapılan zam tutarı 77 kuruş olarak tüketiciye yansıyacak. Fiyatlandırma, yapılacak yeni düzenlemelere ve brent petrol fiyatlarındaki değişme göre farklılık gösterebilir. Yeni yapılacak zam haberleri sitemiz üzerinden sizlerle paylaşılarak bilgilendirme yapılacaktır.