Adaylıktan Çekilen Sabahattin Kaya'dan İlk Açıklama

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerinde yeniden aday olmayacağını açıkladı.

Adaylıktan Çekilen Sabahattin Kaya'dan İlk Açıklama
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday olmayacağını açıkladı. Başkan Kaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Başarı hikayeleriyle dolu 10 yıllık hizmet serüvenimizin 31 Mart 2024 tarihinde sonuna gelmiş olacağız. Ak Parti Akçakiraz Belediye Başkan aday adayları ve Belde Başkanımız ile defalarca yaptığımız istişareler sonrasında şahsıma hiçbir şartta ve durumda destek vermeyeceklerini ve kendi aralarında konsensus sağladıklarını ifade etmişlerdir.

Beldemizin ve partimizin selameti açısından seçmenler arasında kutuplaşmaya ve kaosa sebebiyet vermemek amacıyla aday adaylığı sürecinden kendimi azlediyorum.

Ak Partimizin görevi tevdi edeceği aday arkadaşımıza başarılar diliyor, Partimizin ve Liderimizin yanında olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Belde sakinlerimize ve samimi tüm gönül dostlarımıza şükranlarımı sunuyor, helallik temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.