Yıldırım: "Partimize yeni değerler katacağız"

Yıldırım: "Partimize yeni değerler katacağız"

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı görevine yeni atanan Şerafettin Yıldırım, basın toplantısı düzenlendi.

30 Eylül 2020 - 18:13 - Güncelleme: 30 Eylül 2020 - 19:05

Görevi yeni devralan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “İnandığımız yolu yürürken partimize yeni değerler katmaya çalışacağız. Biz bize devredilen bayrağı buradan alıp götürebildiğimiz yere kadar düşürmeden,kirletmenden ve lekeletmeden götürmek istiyoruz” dedi.
Partide yeni olmadıklarını belirten İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Sadece görev değişikliği anlamında bir yeniliğimiz var. Sorumluluğumuz ve yükümüz arttı. Yol yürüyecek kardeşlerimizle ve dava arkadaşlarımızla bu yolu hep birlikte yürüyeceğiz. Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Şehrimizin de çeşitli sıkıntıları var. Bu sıkıntılar giderilmeyecek sorunlar değildir. Önem derecesine göre gündemimize alarak bizlerde katkı vererek çözmek için çalışacağız. İnandığımız yol yürürken partimize yeni değerler katmaya çalışacağız. Geçmişte parti içerisinde olup bir şekilde küstürülmüş gerek parti müntesiplerimiz gerekse diğer vatandaşlarımızın da gönüllerini yeniden kazanmak istiyoruz. Mütevaziliğimizi zillete dönüştürmeyeceğiz. Kibir ve ukalalıkta bizden uzakta kalacak” diye konuştu.

Bu haber 811 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ceskin
    3 hafta önce
    İnşallah başkanım umutlarımızı arttırdımız, şöyle 5-6 yıl geriye gidip eski mahalle başkanlarını partiden gidenleri bir toplayın istişare edin parti ayağa kalksın bizler de destek olalım. Dediğinizi yaparsanız Sn. Erdoğan’ın hatırına sizleri başımızın üstünde taşırız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NE YARAN VARMIŞ SENİN?
NE YARAN VARMIŞ SENİN?
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: “(Korona virüs) Anadolu’da ikinci zirveyi şimdi yaşıyoruz
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: “(Korona virüs) Anadolu’da...