TOLGA AĞAR FARKI

TOLGA AĞAR FARKI

Siyasette yeni yüzler, sempatik ve doğal yüzler daha çok gönüllere giriyor ve takdir topluyor.  Bunun en somut örneği ise ilimiz milletvekili Tolga Ağar…

30 Temmuz 2019 - 16:27

Kendisi Türk bürokrasisine ve Türk siyasetine damgasını vuran bir babanın evladı olmakla birlikte samimiyeti ve doğal tavırlarıyla halkın gönlünde taht kurmayı başarmış bir siyasetçi.

Siyasetçi kelimesi kendisini ifade etmeye yetmez. O aslında alabildiğince samimi alabildiğince doğal, kendisi ile barışık bir milletvekili.

Şehrin genel doku ve dinamikleri ile barışık, onlarla her zaman irtibatlı, sadece gelen taleplere değil eleştirilere bile duyarlı ve ilgili olan Tolga Ağar,  bu tavrının karşılığı halk desteğini ve sevgisini de hak ediyor.

Refikimiz Fırat Gazetesi’nin yaptığı objektif ankette yüzde 53 oran ile en başarılı milletvekili seçilen Tolga Ağar, bu özelliklerini sayısal ve somut olarak da ispatlamış durumda.

Şehrin önünü ve ufkunu açan ve bakanlıklardaki en önemli temsilcimiz olan Tolga Ağar’ı Hakimiyet olarak bizler de tebrik ediyoruz. 

Bu haber 1407 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BİRÇOK SORUN 'KURUM' İLE ÇÖZÜLDÜ
BİRÇOK SORUN 'KURUM' İLE ÇÖZÜLDÜ
Elazığspor duvara çarptı!
Elazığspor duvara çarptı!