Tarım, Yapı ve İnşaat Fuarı Eylülde Kapılarını Açacak

Tarım, Yapı ve İnşaat Fuarı Eylülde Kapılarını Açacak

Elazığ’da Tarım ve Yapı inşaat fuarı 19-22 Eylül ve 3-6 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Star fuarcılık yetkilileri ile bir araya gelerek, çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

11 Temmuz 2019 - 12:01 - Güncelleme: 11 Temmuz 2019 - 12:21

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan: “Fuar organizasyonlarının detaylarıyla alakalı bilgilendirmeler yapıyorlar. Bizlerde Ticaret ve Sanayi Odası olarak gerek bürokratlarımızla gerek diğer sivil toplum örgütlerimizle, ekonomik toplum örgütlerimizle, borsamızla birlikte bu organizasyonu sahipleniyoruz. Ve bu organizasyonun en iyi şekilde iş dünyasının faydalanabileceği, şehrimizin insanlarının faydalanabileceği şekliyle nihayetlendirilmesi adına bir çaba sarf ediyoruz. Bu konuda iş dünyamızı ve insanlarımızın duyarlı olmasını ve şehrimizin ekonomisine sahip çıkmaya davet ediyoruz. Malumunuz ekonomik anlamda sıkışıklığının olduğu bir dönemde ben şahsen kendiişlerimde pazarlama faaliyetlerinin bütçesini kısmaktan daha çok arttırma yönünde bir yönetim modeli gerçekleştiriyorum. Çünkü Pazar daraldıkça inanıyorum ki rekabet artacaktır. Ama bu artan rekabeti aşabilme adına kendi firmalarımızın içsel hacmini gerek koruyabilme gerek arttırabilme adına pazarlama faaliyetlerinde daha etkin olmalıyız.’’diye ifade etti.

Arslan ayrıca; "Yapı inşaat ve dekorasyon fuarımız içerik anlamında çok daha geniş bir kitleye hitap edecek. Sektörel anlamda dağılımı çok daha geniş olacaktır. Bir önceki yıla göre bir önceki yıldan tecrübelerimize göre fuarında içeriğini çok daha arttırdık. Gerek imalatçı ve ticareti gerçekleştiren firmalarımızın bu konuda ki talepleri gerekse ziyaretçilerimizin talepleri doğrultusunda fuarımızın çok daha geniş bir yelpazeye sebep oldu bu da o organizasyonun çok daha verimli geçeceğine delalettir. Aynı zamanda devletimiz fuar organizasyonlarına destek vermeye devam ediyor. KOSGEP bu fuarların %60’ını karşılıyor. Bu da gerçekten iş dünyamız adına ciddi anlamda büyük bir destek. KOSGEP firmalarımız, Star fuarcılıkta bu konuda gerekli çalışmaların yapılması, evrakların hazırlanması noktasında firmalarımıza destek vermekte bu destekleri %60 oranında alabilmekteyiz. Devletimize de iş dünyasının yanında olduğu için teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

Bu haber 565 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BOŞ BİNALAR TİNERCİ YUVASI OLDU  
BOŞ BİNALAR TİNERCİ YUVASI OLDU  
7 milyon kök  kenevir ele geçirildi
7 milyon kök  kenevir ele geçirildi