KARAKOÇAN KAVŞAĞI İLGİSİZLİK VE DUYARSIZLIKTAN DOLAYI...

KARAKOÇAN KAVŞAĞI İLGİSİZLİK VE DUYARSIZLIKTAN DOLAYI PERİŞAN BİR HALDE

Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü hizmet ağında bulunan ve Elazığ-Bingöl karayolu  üzerinde bulunan Karakoçan kavşağı yılların ihmaline ve unutulmuşluğuna terkedilmiş durumda.

26 Mayıs 2019 - 14:52 - Güncelleme: 26 Mayıs 2019 - 14:57

Elazığ-Bingöl karayolu son on yılda birkaç kez bozulup yapılmasına rağmen Karayolu üzerindeki Karakoçan kavşağı 30 yıl önceki halini ve görüntüsünü koruyor. Kısmen asfalt, kısmen kilitli parke belli yerler ise stablize olan ana yol ilgisizlikten dolayı perişan bir halde.

Ak Parti hükümetlerinin yapmakla en fazla gurur duyduğu karayolları konusunda ,Karayolları 8.Bölge Müdürlüğü yetkililerinin bu konuda ilgisiz davranmasına bir anlam verilemiyor.

Özellikle sürücülerin sıklıkla gündeme getirdiği ve tepki gösterdiği kavşak ile ilgili çalışmaların başlamasını isteyen vatandaşlar, ’’Yetkilileri defalarca uyarmamız rağmen henüz bir çözüm bulunamadı.Sürücüler olarak bu kavşağın yapılmasını istiyoruz.’’diye konuştu.

 

 

 

 

Bu haber 2254 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Emre
  5 ay önce
  Birde palunun durumunu göz önüne alın.palu ne olacak.
 • Almanyadan yasar arslan
  6 ay önce
  Deveye boynun egri demisler nerem düzgün demis tek karakocan kavsagimi bozuk elazig bingül yolu yarimca barai küpründen karakocana kadar tüm yol bozuk yaklasik 60 km karakocandan ötesini Bilmem insaallah tez zamanda yapilir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karda mahsur kalan ailenin yardımına jandarma yetişti
Karda mahsur kalan ailenin yardımına jandarma yetişti
Günün Fotoğrafı
Günün Fotoğrafı