EMNİYETTE YENİ DÖNEM

EMNİYETTE YENİ DÖNEM

20 Eylül 2019 - 15:28

Emniyet Müdürleri Kararnamesi Resmi Gazete ’de yayımlandı. Kararnameye göre Elazığ İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanırken Elazığ Emniyet Müdürlüğüne ise Çanakkale Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Celal Sel atandı.

Bilindiği gibi Elazığ Eski Emniyet Müdürü merhum Nihat İşlek’in Ankara'da Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı görevine alınmasının ardından Aksaray Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevini yürüten Doğan Cangül, 22 Ağustos 2016 tarihinde Elazığ Emniyet Müdürü olmuştu.

Görev yaptığı süre içerisinde adından söz ettirecek başarılı ve kalıcı herhangi bir hizmete imza atamayan, şehrin en önemli sorunu olan şehir içi trafikte oldukça yetersiz kalan, halkla temas etmede ve halkın içinde olma konusunda mesafeli olan Cangül’ün Emniyet Müdürlüğü emrine alınmış olması, Genel Müdürlük tarafından da başarısız bulunduğunun bir göstergesi olarak yorumlandı.

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Çanakkale Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Celal Sel’e Hakimiyet Gazetesi olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

Bu haber 1053 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Korkut
    8 ay önce
    Sehirde dolaşan bir tek polis gören varmı?Sanki şehir emniyet açısından kaderine terk edilmiş,geceleri silah sesleri araba yarışları,bilhassa B.Hersek bulvarı altgecitte,ayrıca egzoz patlatmalari da cabası.Bi MOBESE ile herşey tesbitli hale gelebilir,ama tık yok.E.Mud.gitmismiş?Varmiydi ki?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ'da Bir Bina Daha Karantinaya Alındı
Elazığ'da Bir Bina Daha Karantinaya Alındı
ELAZIĞ'DA DEPREM!
ELAZIĞ'DA DEPREM!