BELEDİYE’DEN AR-GE BİRİMİ

BELEDİYE’DEN AR-GE BİRİMİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,  bir ilke daha imza atarak, geçmişten bugüne Belediyede Başkan Yardımcısı ve Birim Müdürü olarak görev yapan bürokratların birikimlerinden istifade etmek ve hizmete yansıtmak amacıyla AR-GE birimi oluşturdu.

16 Temmuz 2019 - 16:51

31 Mart yerel seçimlerinin ardından görevi Mücahit Yanılmaz’dan devralan Başkan Şerifoğulları, kendi kadrosunu oluşturmak amacıyla yeni başkan yardımcısı ve çok sayıda müdür atamıştı.

Görevden aldığı başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin tecrübe ve birikimlerinden de faydalanarak şehre hizmet etmeyi planlayan Başkan Şerifoğulları, eski başkan yardımcısı ve birim müdürlerinden oluşturduğu AR-GE birimini, Destek Hizmetleri Müdürlüğü yerleşkesinde oluşturuldu.

Eski bürokratların oluşturduğu AR-GE Birimi,  teknik ve idari projeler yanında mevcut durum ve yapılabilecek yeni projeler hakkında da Belediye Başkanı Şerifoğulları’na aylık raporlar sunacak.

Ortak akıl ve tecrübe paylaşımına önem veren Başkan Şerifoğulları’nın oluşturduğu yeni AR-GE birimi kamuoyundan da takdir topladı.

Bu haber 742 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • fahrettin arslan
  6 ay önce
  bunun iki sebebi var geçmiş başkan yardımcıları ve müdürlerden gelecek muhalefet tepkilerini engellemek . ikinci sebep ise şerifoğullarını 4 aydır mahalle gezmekten başka gündem meşgul ettiğinden de anlaşılacağı herhangi bir proje kadro birikimin olmadığı . en son kapalı çarşı için sosyal medyada paylaşılan restorasyon resimleri bile yanılmazın zamanından kalan resimlerin olması bunların en güzel ispatı .
 • Alper
  6 ay önce
  İşte bu,aklın yolu birdir.Başkana teşekkürler,seçimi de dikkatli yapmalı,\"Danışan dağları aşmış, danışmayan düz yolda şaşmış\"
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pompada akıl oyunları
Pompada akıl oyunları
HESAPTAN KAÇMAYIN!
HESAPTAN KAÇMAYIN!