"ANNE LÜTFEN ÖLME"

"ANNE LÜTFEN ÖLME"

23 Ağustos 2019 - 16:15 - Güncelleme: 23 Ağustos 2019 - 16:42

Kırıkkale'de eski eşi tarafından boğazından bıçaklanan Emine Bulut'un "Ben ölmek istemiyorum" feryadı ve yanında bulunan 10 yaşındaki kızının "Anne lütfen ölme" diyerek ağladığı görüntüler tüm ülkeyi ayağa kaldırdı.

Kırıkkale'de eski eşi Fedai Baran (43) tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un (38), hastanede ölmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüleri sosyal medyada gündem oldu ve yürekleri dağladı. Görüntüde Emine Bulut, "Ben ölmek istemiyorum" derken, yanında bulunan 10 yaşındaki kızı F.B.B.'nin "Anne lütfen ölme" diyerek ağladığı görüldü. Sosyal medya kullanıcıları cani Baran'a tepki göstererek Türkiye'deki kadın cinayetlerine dikkat çekti.

Erkekliğini ve gücünü sadece kadınlara gösterme cesaretini(!) gösteren sözde erkek bozuntularının sayısı her geçen gün artıyor. Kadının sözde zayıflığı ve güçsüzlüğü üzerine zorbalıkla otorite kurmak isteyen ve nüfus cüzdanlarında maalesef erkek(?) yazan bu alçak yaratıkların artık sonunun gelmesi lazım.

Aile Bakanlığının kadına şiddet konusunda yaptığı çalışmalar bazı çevrelerce eleştirilse de kadınlarımızın gerçekten hukukun ve devletin koruma zırhına ihtiyacı var. Kadın şiddeti ve cinayetlerine uygulanacak cezaların artırılması ve en üst seviyeden verilmesi şart.

Ailenin korunması ve yaşatılması konusunda da bazı çalışmalar yapan bakanlığın ve KADEM’in ne demek istediği Emine Bulut cinayetiyle bir kez daha ortaya çıkmıştır. Demek ki kazın farklı ayakları da varmış ve Sema Maraşlı bundan epey bihabermiş… Başka Eminelerin ölmemesi ve çocukların “Lütfen ölme diyerek” öksüz kalmaması için hak edene hak ettiği cezanın verilmesi lazım.

Bu haber 625 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ polisi, depremzede çocukları sinemaya götürdü
Elazığ polisi, depremzede çocukları sinemaya götürdü
Elazığ'da depremzedeler için 'Sosyal Market'
Elazığ'da depremzedeler için 'Sosyal Market'