Av. Talip Ersöz

Kur'anı Kerim Yakma Eyleminin Arka Planı

Av. Talip Ersöz

Eylemi, Dünya Derin Devleti İlluminati'nin Rockefeller kanadının tezgàhladığını düşünüyorum.

İlluminati'nin, Rasmus Paludan'ın partisi Stram Kurs Partisine (Düz Rota) kendi elemanlarını sızdırmış olması kuvvetle muhtemel. Bu parti, İsveç’in NATO'ya girmesine karşı. İlluminati, partinin bu yaklaşımını fırsata çevirdi.

Amerikan hükümeti, İsveç’in NATO’ya girmesini istiyor. ABD, bu suretle Rusya'yı İskandinav ülkeleriyle kuşatabileceğini düşünüyor.

İlluminati'nin Rockefeller kanadı ise  Avrupa’nın zayıf kalmasını arzuluyor. O sebeple de İsveç’in NATO üyeliğine engellemeye çalışıyor. Bunu, açık açık söyleyemediği için de, Rasmus Paludan'ın partisine sızdırdıkları elemanlar marifetiyle Rasmuden'i kışkırttılar.

İlluminati bu eylemle Türk kamuoyunda bir kızgınlık yaratmak, bu suretle, İsveç’in NATO’ya girmesi yönündeki oylamada Türkiye'nin

karşı oy kullanmasını sağlamak istiyor.

İsveç hükümetine yöneltilebilecek eleştiri olayda zaafiyet göstermiş olmasıdır.

Malcolm X diyordu ki; “ İster mermi kullansın; ister oy pusulası. İnsan iyi nişan almalı. Kuklayı değil kuklacıyı vurmalı"

NOT: Bu eylemi protesto etmek için sokağa dökülen Müslümanlar, Malcolm X'in bu sözünü hatırlarında tutarak hareket etmeli. Basın açıklamalarında mutlaka İlluminatinati faktörünün gönderme yapıp bir farkındalık oluşturmalı. Bu gerçekliği pankartlara yansıtmalıdır.

Bu yapılmadığı taktirde eylemler kısır bir alana hapsolacak ve gerçek amacına ulaşmayacaktır.

Yazarın Diğer Yazıları