Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

Demirbağ, Yurtbaşı Beldesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek turlarını sürdürdü

22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, seçim sürecinin son gününde Yurtbaşı Beldesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

Demirci: Türkiye Dünyanın Süper Gücü Olma Yolunda ilerleyecek

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı İkinci Tur Seçimleri'ne sayılı günler kala ZİVER Holding Yönetim Kurulu Başkanı İş insanı Veysel DEMİRCİ önemli açıklamalarda bulundu…

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enerjide yeni müjdeler yakın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ordu ve Rize’de birisinde petrol, birisinde doğal gaz konusu var. Rezervi iyi yakalamamız halinde çok daha farklı bir potansiyele ulaşmış olacağız. Sakarya’da da rezervimiz daha da artabilir" dedi.

Demirbağ; 'Elazığ, Her Zaman Cumhurbaşkanımıza Güçlü Bir Şekilde Destek Verdi'

22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek turlarını sürdürüyor.

Açıkkapı: 'Cumhurbaşkanımıza Elazığ'dan Rekor Bir Oy Çıkacak'

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Elazığ halkının gönlünde taht kuran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 28 Mayıs’ta rekor bir oy çıkacağını söyledi.

Demirbağ; 'Sandık Rehaveti Kabul Etmez'

22, 24 VE 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek turlarını sürdürüyor.

Av. Dinç Elazığ'da Sokak Sokak Gezerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Destek Topluyor

Arabulucu avukat Aziz Dinç, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, vatandaşların Recep Tayyip Erdoğan’a neden oy vermesi, Kemal Kılıçdaroğlu’na neden oy vermemesi gerektiği konusunda broşür hazırlattı. Av. Dinç, kentte sokak sokak gezip hazırladığı broşürleri vatandaşlara dağıtarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek topluyor.

Açıkkapı: Muhtarlarımızın Desteği Bize Güç Veriyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, köy ve mahalle muhtarlarının 14 Mayıs’ta güven ve istikrardan yana tavır alarak AK Parti’ye, Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na destek vermelerinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, 28 Mayıs’ta bu desteğin artarak devam edeceğine inandığını vurguladı.

Nevşin de Gördü

CHP Genel Başkanı ve 7'li koalisyonun Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na verdiği destekle bilinen Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanlığı yarışındaki son duruma dair dikkat çeken sözler sarf etti. Sinan Oğan'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararını değerlendiren Mengü, söz konusu durumun muhalefet seçmeninde ciddi bir moral bozukluğuna yol açacağını söyledi. Mengü, konuya ilişkin olarak, "Muhalefet seçmeninde ciddi bir moral bozukluğu olacak. Maalesef. Sinan Oğan da bize katılacak ve olacak bu iş diye çok yüksek bir beklenti vardı." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'da halkla buluştu

Malatya'da vatandaşlarla buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun şuana kadar 15 seçim kaybettiğini belirterek, 'Şimdi yeni bir mağlubiyete hazırlanıyor' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Malatya 'da sevgi seli

Malatya'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu.

Açıkkapı: Türkiye Yüzyılının Öncü Şehri Olacağız

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, kurulduğu günden bu yana AK Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a en güçlü desteği veren şehirlerden biri olan Elazığ'ın, 28 Mayısta güçlü bir duruş sergileyerek Türkiye yüzyılının öncü şehri olacağını söyledi.

Elazığ Dahil 11 İldeki Öğrencilere Müjde

Son dakika haberi: Elazığ dahil 11 ildeki üniversite öğrencileri için müjde niteliğinde bir açıklama geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yakınını kaybeden, evi orta ve yüksek hasarlı depremzede öğrencilerin tamamına burs verileceğini söyledi.

Pazarlık Yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ikinci turda kendisine destek vereceğini duyuran ATA İttifakı'nın adayı Sinan Oğan hakkında ilk kez konuştu.

Demirbağ; 'Her Zaman Halkla, Muhtarlarımızla İç İçe Olduk'

22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, 28 Mayıs seçimi öncesinde temaslarda bulunarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek turlarına devam ediyor.

Türkiye Kalesi Daha da Güçlendi

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 5'in üzerinde oy alarak ikinci tur için kritik isim haline gelen ATA İttifakı adayı Sinan Oğan, kararını açıkladı. Oğan, "Seçimlerin ikinci turunda Cumhur İttifakı adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğimizi beyan ediyorum. Bize oy veren seçmenleri de Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemelerini talep ediyorum." dedi.

Elazığ 73 Selamet Kuşağı Akıncıları, Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kimi Destekleyecek?

Elazığ'da 73 Selamet Kuşağı Akıncıları, 14 Mayıs'ta olduğu gibi 28 Mayıs seçimlerinde de yeniden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vereceklerini açıkladı.

Hedef Küskün Seçmen 

AK Parti, Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın açık ara önde ikinci turu kazanması için kolları sıvadı. AK Parti sandık bazlı bir çalışma yaparak özellikle küskün seçmeni sandığa götürecek. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Sinan Oğan görüşmesi sona erdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Sinan Oğan'ın birebir görüşmesi sona erdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinan Oğan'la Görüşecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ata İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan bugün bir görüşme gerçekleştirecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 23 Mayıs'ta Malatya'ya geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Mayıs Salı günü Malatya'ya gelerek konteyner kentte Malatyalılarla buluşacak.

Yeşim Salkım, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy verenlere hakaretler savurdu

Cumhurbaşkanı seçiminin 2. tura kalmasıyla sinirlenen Yeşim Salkım, sosyal medyada açtığı canlı yayında zehir zemberek ifadeler kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy verenleri hedef alan Salkım, "Geri zekalılar, bu kadar geri zekalısınız işte siz. Allah'a şirk koşuyorsunuz siz. Çok güzel biliyoruz biz Allah'ı, o kafayı örterek olmuyor Allah" dedi.

Cumhurbaşkanı'ndan Müjde Niteliğinde Mesaj Var!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Vergileri düşürerek, esnafımıza ve çiftçimize özel sübvansiyonlar yaparak insanımızı rahatlatacağız. Asgari ücretten memur ve emekli maaşlarına kadar her konuda benzer adımlar atıyoruz” diye konuştu.

AK Parti'den Başkan Güder teşekkür ziyareti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören ve 28. Dönem AK Parti Malatya Milletvekillerini makamında konuk ederek, Cumhurbaşkanlığı 1. tur seçiminde olduğu gibi 2. tur seçiminde de Malatya'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a büyük destek vereceğini vurguladı.

Elazığ’da Depremin Ardından Kalıcı Konutlar Hızla Yükseliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, 6 Şubatta Kahramanmaraş’ta meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından Elazığ’da temelleri atılan TOKİ konutlarında çalışmalar devam ediyor.

Malatyalı depremzedelerden hakaretlere tepki

Deprem bölgesi Malatya'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'ye desteğin yüksek çıkması sonucu sosyal medyada yapılan bazı hakaret paylaşımlarına Malatyalı depremzedeler tepki gösterdi.

Malatya'da Milletvekilliği Seçimlerinde Tablo Değişmedi

Malatya'da kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti 4, CHP 1 ve MHP 1 milletvekili çıkardı. Kentte Cumhurbaşkanlığı seçiminde ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yüzde 69,39 oy aldı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin Makam Aracı Artık TOGG!

Türkiye’nin ilk Yerli ve Milli otomobili TOGG Malatya Büyükşehir Belediyesi makam aracı oldu. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, makam aracı olarak kullanacağı Türkiye’nin yerli ve milli aracı TOGG’u teslim aldı. 2017 yılında Yerli ve Milli aracın yapılacağının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulmasının ardından sipariş veren kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte belediyeler arasında yer alan Malatya Büyükşehir Belediyesi, ilk aracını teslim aldı. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın makam aracı olarak kullanacağı TOGG, Başkan Gürkan tarafından teslim alındı.

Son Dakika! Kızılay Başkanı Kınık İstifa Etti

Son Dakika! Son dönemde skandallarla gündeme gelen Kızılay Başkanı Kerem Kınık istifa etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Kızılay'a ilişkin yaptığı açıklamada "Üzüldüm" ifadesini kullanmıştı Kerem Kınık'ın istifa ettiği öğrenildi.

Başkan Yıldırım: 'Saha Çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile başlatılan “Sessiz, derinden ve yüz yüze” saha çalışmalarının aralıksız sürdüğünü ifade etti.