Müsiad Haberleri

Müsiad Haberleri

MÜSİAD SAMEKS Kasım Ayı Verileri Açıklandı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kasım ayı SAMEKS verileri açıklandı. Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, Kasım Ayı SAMEKS Verilerini değerlendirdi.

MÜSİAD’da Gündem Elazığ Teknova OSB Çalışmaları

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısı'nda bu hafta; Elazığ Teknova (2.osb)Müdürü İlkay Akcan konuk oldu.

'Başarı Bedel İster' konferansına yoğun ilgi

Malatya Genç MÜSİAD tarafından düzenlenen 'Başarı Bedel ister' konulu konferans büyük ilgi gördü.

MÜSİAD Elazığ Başkanı Gürkan’dan EXPO 2022 Değerlendirmesi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, 2-5 Kasım tarihlerinde İstanbul TÜYAP’da düzenlenen MÜSİAD EXPO 2022 Fuarı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

MÜSİAD Elazığ Başkanı Gürkan’dan MÜSİAD EXPO 2022’ye Davet

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, 2-5 Kasım tarihlerinde İstanbul TÜYAP’da düzenlenecek olan MÜSİAD EXPO 2022 Fuarı hakkında açıklamalarda bulundu.

Elazığ Genç MÜSİAD, Yeni Dönemde ‘Tecrübe Ettik’ Programlarına Başladı

Başak MERAL GÜNDÜZ/Üniversite öğrencilerinin girişimcilik ve iş hayatına atılımlarını desteklemek amaçlı düzenlenen “Tecrübe Ettik” programının ilki Ömer Bilginoğlu erkek öğrenci yurdunda düzenlendi.

Rekor Sayıda Kapanma

Deprem, pandemi ve son olarak ise ekonomik sorunlar ile oldukça zor günler geçiren Elazığ’da kapanan şirket sayılarında ciddi artış yaşanıyor. Dokuz aylık dönemde 52 şirket, 6 kooperatif, 50 gerçek kişi ticari işletmesini kapattı.

İş adamı Vahap Küçük, 'Dost Meclisi'nin konuğu oldu

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi tarafından düzenlenen 'Dost Meclisi' programının bu haftaki konuğu iş adamı Vahap Küçük oldu.

Başkan Gürkan, Girişimci Kadınlarla Buluştu

MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, kadınların iş dünyasında daha aktif olabilmesi için onlarla birlikte yol yürümek istediklerini söyledi.

Zirveye İlgisiz Kaldık

MÜSİAD Elazığ Şubesinin büyük gayret göstererek düzenlediği Bölgesel Tarım Zirvesi gerçekleşti. İlimiz, bölgemiz ve ülkemizin tarımı için önem taşıyan böyle bir toplantıya katılımın çok az olması, protokol konuşmalarının ardından salonun boşalması, tarım gibi stratejik bir konuma yükselen alana ilgisizliğimizi ortaya koydu.

Elazığ Bölgesel Tarım Zirvesine Ev Sahipliği Yaptı

MÜSİAD Elazığ Şubesi ev sahipliğinde Bölgesel Tarım Zirvesi Elazığ'da gerçekleştirildi.

Elazığ’da Tarım Zirvesi

Ülkemizin kalkınması ve şehirlerimizin marka değerler oluşturması adına önemli çalışmalar yapan MÜSİAD Elazığ Şubesi, tarım ve hayvancılık sektöründe üretimin artırılması ve yaşanan sorunların konuşulacağı “Bölgesel Tarım Zirvesi” düzenliyor.

Milletvekili Bulut, MÜSİAD Dost Meclisi Programına Katıldı

MÜSİAD Dost Meclisi Toplantısında söz alan Metin Bulut, "Şube Başkanımız Sn. Tekin Gürkan’a nazik davetinden dolayı, sizlere de katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

MÜSİAD Dost Meclisi’nin Bu Haftaki Konuğu İl Defterdarı Serdar Esen Oldu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısı MÜSİAD üyesi Osman Demirel’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Yaz Kuran Kurslarını başarıyla bitiren öğrencilere ödül

Genç MÜSİAD ve MTTB Malatya şubesince gerçekleştirilen 'Bu Yaz Camideyim' kursu sona erdi. Kuran kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Dünya ve Ülke Ekonomisi Dost Meclisinde Masaya Yatırıldı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısı MÜSİAD Elazığ Başkan Yardımcısı Nahit Çağlayan’nın ev sahipliğinde Çağlayan Plastik Fabrikasında gerçekleştirildi.

MÜSİAd SAMEKS Haziran Ayı Verileri Açıklandı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Temmuz ayı SAMEKS verileri açıklandı. Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin Gürkan Temmuz Ayı SAMEKS Verilerini değerlendirdi.

MÜSİAD’da Gündem Enerji Verimliliği

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından her hafta farklı konu ve konuklar ile düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısı'nda bu hafta; küresel anlamda etkisini göstermekte olan enerji krizi ve enerjinin verimli kullanımının önemi ile alakalı üyelere bilgilendirmelerde bulunuldu.

MÜSİAD SAMEKS Haziran Ayı Verileri Açıklandı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Haziran ayı SAMEKS verileri açıklandı.

DSİ, Şehre Yük mü?

MÜSİAD Dost sohbetleri programına konuk olan DSİ 9.Bölge Müdürü Mahmut Dündar, kurumunun yapısı, çalışma alanları, yapılan faaliyetler, il için planlanan projeler ve ilin sulama stratejisi ile alakalı gerekli bilgilendirmelerde bulunmuş.

MÜSİAD’da Gündem DSİ Faaliyetleri

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısı'nda bu hafta; küresel anlamda etkisini göstermekte olan su sıkıntılarının yaşanması ve su kullanımının önemi ile alakalı üyelere bilgilendirmelerde bulunuldu.

MÜSİAD 106. Genel İdare Kurulu Sonuç Bildirisi Açıklandı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin Gürkan 106. Genel İdare Kurulu, sonrası açıklamada bulundu.

MÜSİAD Elazığ Konya Yolcusu

MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, 17-19 Haziran tarihinde Konya’da düzenlenecek olan MÜSİAD 106. Genel İdare Kurulu Programı hakkında bilgi verdi. Başkan Gürkan, Yeşil Dönüşüm Ekonomisi ve Karbon Nötr ana konusuyla düzenlenecek olan toplantıya; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'nun yanı sıra 83 ülkeden ve 81 ilden şube yönetiminin katılacağını ifade etti.

Gürkan: ‘Türk-Arap İş Zirvesi Elazığ Adına Verimli Geçti’

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Gaziantep'te gerçekleştirilen Uluslararası İş Forumu (IBF) 2. Türk-Arap İş Zirvesi'nin, Elazığ iş dünyasına olumlu etki yapacağına inandığını vurguladı.

Gürkan: 'Her Yeni İş Zirvesi Yeni Bir Ekonomik Heyecan Ve Ticari Fırsattır' 

MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan ve beraberindeki Elazığlı iş insanları, MÜSİAD Uluslararası İş Forumu (IBF) tarafından bu yıl ikincisi 10-12 Haziran tarihlerinde Gaziantep’te gerçekleştirilecek olan Türk-Arap İş Zirvesi'ne katılacak. 

Başkan Gürkan Öğrencilerle Tecrübelerini Paylaştı

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Fırat Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. 

Gürkan: "Artan Sameks Verilerinin Üretime Yansıması Çok Önemli"

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, SAMEKS verilerinin artmasının sevindirici olduğunu vurguladı.

Laf Çok, Sonuç Yok

Elazığ’ın ilgili kurum ve kuruluşlarının toplantı yapmakta mahir ancak proje üretme ve sonuçlandırma noktasında yetersiz olduğunu Hakimiyet olarak sıklıkla gündeme getiriyoruz. Her yıl yüzlerce proje hazırlanmasına rağmen kaç projenin bitirildiği ise merak ediliyor.

MÜSİAD’da Gündem Küresel Gıda Krizi ve Tarımın Geliştirilmesi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısı'nda bu hafta; Dünyada etkisini göstermekte olan küresel gıda krizi ve tarım faaliyetlerinin önemi ile alakalı üyelere bilgilendirmelerde bulunuldu.

6. Fırat Yazılım ve Teknoloji Proje Pazarı Etkinliği Yoğun İlgi Gördü

Fırat Üniversitesi TEKNOKENT, Fırat Teknoloji Transfer Ofisi, MÜSİAD, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliğinde "6. Fırat Yazılım Teknoloji Proje Pazarı Ödüllü Yarışma" etkinliği düzenlendi.