Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

Valilik Müdahalesi

CHP Milletvekili Gürsel Erol ile Ak Parti Milletvekili Metin Bulut arasında yaşanan, İyi Parti ve Yeniden Refah Partisi İl Başkanlarının da dahil olduğu tartışmaya Elazığ Valiliği de müdahil oldu ve resmi açıklama yaptı.

Muhalefet Haklı

CHP Elazığ Milletvekili Erol, Düzce’nin Afet kapsamına alınması ile ilgili açıklamasını okuduk. Ancak bu bölümünü daha önemli gördük. Okuyalım:

Milletvekili Erol: ‘Ak Parti İktidarında Elazığ Afet Değil Mağduriyet Bölgesi Oldu’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Rize’nin ardından Düzce’nin de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasıyla afet bölgesi ilan edilmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Gürsel Erol Kayıtsız Kalmadı: 160 Günde 160 Engel Aşıldı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, her daim vatandaşların ve engelli bireylerin yanında olmaya devam ediyor. Sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde 160 günde 160 engelliye akülü araba ve tekerlekli sandalye hediye edildi.

Milletvekili Erol: ‘Kadın Hakkı İhlallerine Karşı Olmak Hepimizin Ortak Görevidir’

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü çerçevesinde açıklamalarda bulundu. Kadının önemine değinen Milletvekili Erol, “Tüm kadın hakkı ihlallerine karşı olmak hepimizin ortak görevidir. Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Milletvekili Erol, Emniyet Mensuplarının Haklarının İyileştirilmesini İstedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, emniyet mensuplarının haklarının iyileştirilmesi için çağrıda bulundu.

Milletvekili Erol, Mecliste Konuştu, Hükümetin Mülteci Politikasını Eleştirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) yaptığı konuşmada, geçtiğimiz günlerde İstiklal Caddesi’nde yaşanan patlamayla ilgili açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol, İzmir Elazığ Yöresel Ürünler Fuarını Gezdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, hem Elazığ’da hemşehrileriyle hem de diğer illerde Elazığlılar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu Polemik Dost Başına

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile CHP milletvekili Gürsel Erol arasında başlayan ve devam eden polemiğin ürünü olan ikinci okulun da ihalesi yapıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Elazığ'da Yaptıracağı Okulun İhale Tarihi ve Ayrıntıları Belli Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un girişimleriyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın Elazığ'da yaptıracağı okulun ihale tarihi ve ayrıntıları belli oldu.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol'dan Sekin Ailesine Başsağlığı Telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, hayatını kaybeden Zeki Sekin'in ailesini arayarak başsağlığı dileklerini ilettiler.

Milletvekili Erol komisyonda konuştu: 'Hem başarılı işler var hem de aksaklıklar'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerinde söz aldı. Erol, deprem sonrası Elazığ’da başarılı işler de yapıldığını ancak bazı aksaklıkların da yaşandığını söyledi.

Adayımız Kim Olsun?

Millet İttifakı, 2023 seçimlerine kısa bir süre kala iller için özel çalışma başlattı. Elazığ dahil bütün illerde halka Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı sorulacak.

Milletvekili Erol Sordu, Enerji Bakanı Dönmez Cevapladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’a dair önemli meseleleri meclis gündemine taşımaya devam ediyor.

HDP Polemiği

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun başörtüsünü yasal bir güvenceye alınması yönündeki talebine, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Yasa değil anayasa ile güvence altına alalım” çıkışından sonra yeni bir anayasa için adımlar atıldı.

Özcan, Bağımsız Aday mı?

Geçtiğimiz günlerde CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un, “ön seçim yok, listeyi ben yapacağım” açıklamasının ardından bu konuda ısrarcı olan CHP eski İstanbul Milletvekili Ali Özcan sessizliğini bozdu ve bu kez hedef büyüterek Genel başkanın da bu konuda yetkili olmadığını ve bu kararı parti kurullarının vereceğini dile getirdi.

Milletvekili Erol: 'Bu fotoğrafı AK Parti ve MHP il başkanları nasıl yorumlar?'

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, geçtiğimiz ay CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Elazığ ziyareti öncesinde billboardlara asılan afişlere gönderme yaparak, Adalet Bakanı ile AK Parti Grup Başkan Vekilinin HDP’yi ziyaret etmesini AK Parti ve MHP il başkanına sordu.

Milletvekili Erol, İstanbul’da düzenlenen ‘Elazığ Yöresel Ürünler Fuarı’nı ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İstanbul’da düzenlenen ‘Elazığ Yöresel Ürünler Fuarı’nda Elazığlı hemşehrilerini yalnız bırakmadı.

Özcan: “Ön seçim kararı kimsenin tekelinde değildir”

Geçtiğimiz günlerde CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un seçimler öncesi aday belirlenmesi amacı ile önseçim talepleri konusunda yaptığı bir açıklamada: ”Daha önceki seçim dönemlerinde kimse Elazığ’dan müracaat bile etmemiş. Bırak ön seçim olsun mu olmasın mı tartışmasını Elazığ’dan ön müracaat olmuyordu.

Milletvekili Erol: ‘Elazığ Pilot İl Olsun’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’dan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu toplantısında “Uyuşturucu ile mücadelede eğitim alanında Elazığ pilot il olsun” önerisi geldi.

‘Ön Seçim yok, Liste İşi Bende’

Gürsel Erol, Kanal Fırat ve Kanal E ortak canlı yayında Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın sorularını cevaplandırdı. Milletvekili Erol yaptığı açıklamada “Elazığ’da ön seçim yok. CHP Elazığ milletvekilliği listesini ben yapacağım” dedi ve Ali Özcan’ın beklentilerini ve Genel Merkeze yönelik çağrılarının artık anlamı kalmadığını da ilan etti.

Milletvekili Erol: 'Maden Rezervleriyle İlgili Süreç Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacağız'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla gençlerle buluştu.

Milletvekili Erol Beritan Aşiretiyle Bir Araya Geldi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Beritan Aşireti mensuplarıyla bir araya gelerek aşiret mensuplarının sorun ve taleplerini dinledi.

Milletvekili Erol'dan Şehit Keven'in Ailesine Taziye Ziyareti

CHP Milletvekili Erol ve İl Başkanı Duran hayatını kaybeden Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Turgay Keven’in ailesini ziyaret ederek taziye de bulundu.

Erol’un Tanrıkulu Tepkisi

Türk Tabipleri Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı'nın TSK'nin kimyasal silah kullandığına yönelik iftirada bulunmasının ardından CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, skandal sözlere destek vermişti.

CHP’li Erol’dan Ak Parti'ye  geçen Çelebi’ye: Şimdiden iyi bir tetikçi olmuşsun

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, geçtiğimiz günlerde AKP'ye katılan İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi’yle sosyal medya da tartıştı.  Çelebi, Erol’a “malvarlığını açıkla" derken, Erol’da Çelebi’yi “tetikçi” olmakla suçladı.

Milletvekili Erol: 'Trafo Bedeli Adı Altında Haksız Kazanç Söz Konusu'

TBMM’deki makamında kendisini ziyaret eden Elazığlı muhtarları dinleyen Milletvekili Gürsel Erol, muhtarların elektrik faturaları nedeniyle yaşadıkları sıkıntıların bakanlık düzeyinde muhatapları ile paylaşacağını ve aynı zamanda TBMM’de de gündeme getireceğini söyledi.

Sahipsizliğin Faturası

Cumhuriyet tarihinin en zengin rezervlerinin bulunduğu Maden ilçemizde, Elazığ Mermerciler ve Madenciler (EMMAD) Derneği tarafından yargıya taşınan ve İdare Mahkemesi’nin durdurma kararı Danıştay’ın kararıyla bozulmuştu. Bu konuyla ilgili Elazığlıların yorumu ise ‘sahipsizliğin faturası ağır oldu’ şeklinde ifade edildi.

Milletvekili Erol’dan Sezgin Tanrıkulu’na Sert Tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, katıldığı bir canlı yayında, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ile ilgili tepki çeken iddiaları meclise taşıyacağını açıklayan Sezgin Tanrıkulu’na sert tepki gösterdi.

Durdurmaya Durdurma

Elazığ'ın Maden ilçesinde bulunan zengin maden yataklarının işletilmesi için yapılan ihale idare mahkemesi tarafından bozulmuş, süreci başından sonuna takip eden ETSO Başkanı Asilhan Arslan sürecin devam ettiğini ifade ederek ihalenin iptal edilme ihtimalinin olduğunu açıklamıştı. İhale ile ilgili Danıştay son kararını verdi ve idari mahkemesinin verdiği yürütmeyi durdurma kararını bozarak ihaleyi meşru gördü.