Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

Milletvekili Erol, Birlik ve Beraberlik Vurgusu Yaptı

Elazığ'da terör örgütü tarafından 18 Ağustos 2016 tarihinde İl Emniyet Müdürlüğüne düzenlenen bombalı saldırıyı kınayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, birlik beraberlik vurgusu yaptı.

Kıbrıs’a Atılan İlk Havan Topu Milletvekili Gürsel Erol’a Hediye Edildi

1974 Kıbrıs Barış Harekatı döneminde Dışişleri Bakanı olan merhum Turan Güneş’in oğlu Hurşit Güneş, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a anlamlı bir hediye verdi. Eski Bakan Güneş’in çalışma odasında bulunan ve Kıbrıs’a ilk atılan havan topunun kovanı, Hurşit Güneş tarafından Milletvekili Erol’a hediye edildi. Değerli ve bir o kadar da anlamlı hediyeyi alarak teşekkür eden Milletvekili Erol, kovanı ofisinde sergileyeceğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol Hacıbektaş’ta

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol 59. Ulusal, 33. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat etkinliklerine katılmak üzere Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesine geldiler.

Milletvekili Erol Kadınlar ile Okey Oynadı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kadınlar ile birlikte okey oynadı.

Milletvekili Erol: ‘Hepimizin ortak kimliği Türkiye Cumhuriyeti yurttaşlığıdır’

Muharrem ayı münasebetiyle Elazığ Cem Kültür Vakfı ve Ehlibeyt Cem Vakfı işbirliğiyle Aşure Lokması etkinliği düzenlendi.

Erol’dan EPDK’nın GES Yönetmeliğine Sert Tepki

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK)11 Ağustos’ta yayımladığı Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İBB’nin Elazığ'da İnşa Edeceği Okulun İhalesi Yapıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Elazığ'da İnşa Edeceği okulun ihalesi yapıldı.

Milletvekili Erol, Maden’deki Sorunları, Enerji Bakan’ı Dönmez’e Sordu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Yıldızlar SSS Holding’e bağlı bakır işletmesinin atıklarından dolayı 'doğal olmayan afet'e maruz kalan Maden’deki sorunları Enerji Bakan’ı Fatih Dönmez’in yanıtlaması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) soru önergesi verdi.

İl Başkanı Duran, tarlalarında ki boruları patlayan çiftçilerle bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Coşkun Çağlar Duran, Karakoçan ve Kovancılar ilçesinde çiftçilerin sürekli borularının patlamasının ardından mağdur olan çiftçileri ziyaret ederek sürecin takipçisi olacaklarını belirtirken, mağdur olan çiftçileri de CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile görüştürdü.

Fabrika Verimli Çalışıyor mu?

Geçtiğimiz Gün Elazığ Müzesinin neden uzun süreden beri kapalı olduğunu Kültür Ve Turizm Bakanına soran CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ şeker fabrikasının bu yıl ne kadar üretim yapıp bunun satışından ne kadar gelir elde ettiğini tarım ve orman bakanına sordu.

Elazığ’da Ekili 7 Dönümün Kurumaması İçin Milletvekili Gürsel Erol Devreye Girdi

Elazığ’ın Karakoçan ve Kovancılar ilçesinde su borularının sürekli patlamasından dolayı mağdur olan çiftçiler yetkililerden yardım beklerken, durumdan haberdar olan CHP Elazığ milletvekili Gürsel Erol süreci takip edeceklerini belirtti.

Milletvekili Erol’dan Tarım Bakanı Kirişçi’ye: ‘Şekerler Hangi Şirketlere Satıldı?’

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, şeker fiyatlarındaki artış nedeniyle Tarım ve Orman Prof. Dr. Vahit Kirişçi'ye, üretilen şeker miktarını ve bunun hangi firmalara ne kadar bedelle satıldığını sordu.

Milletvekili Erol Elazığ’ın Tek ve Kapalı Müzesini Bakan Ersoy’a Sordu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’nin restorasyonunun tamamlanmaması ve ziyaretçi alımına kapalı olmasının nedenleriyle ilgili soru önergesi verdi.

Meclis Başkanvekili Akar ve Milletvekili Erol’a Anlamlı Talep

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 27. Dönem Kocaeli Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili Haydar Akar ile CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un, Erzurum Kongre ve Milli Mücadele Müzesi’ni ziyaret etti.

Milletvekili Erol'dan Fırat Seni Bekliyor Kampanyasına Destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fırat Üniversitesi tarafından başlatılan sosyal medya kampanyasına destek verdi.

Hizmet Odaklı Muhalefet: Okul İhalesi 10 Ağustos’ta Yapılacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un girişimleri sonucunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Elazığ’da yaptıracağı okulun ihalesi 10 Ağustos Çarşamba günü yapılacak.

Ağınlı Vatandaştan Milletvekili Erol’a: ‘10 Tane Oyum Sana Kurban Olsun’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Ağın ziyareti kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Erol, Keban ve Ağın’da Vatandaşlarla Buluştu

Elâzığ’daki temaslarını sürdüren CHP Milletvekili Gürsel Erol, Keban ve Ağın ilçelerini ziyaret etti.

Milletvekili Erol Arıcak ve Alacakaya İlçelerini Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Arıcak ve Alacakaya ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarını sorunlarını ve talepleri dinledi.

Milletvekili Erol’dan Bakan Kurum’a Deprem Konutları İle İlgili Öneri

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'a Karakoçan, Kovancılar ve Palu’da yapılacak deprem konutlarının bölgenin coğrafi ve iklim şartlarından dolayı iki katlı olarak inşa edilmesi için yazılı öneride bulundu.

Milletvekili Erol, Maden İlçesine Bağlı Köyleri Ziyaret Ederek Sorun ve Talepleri Dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden ilçesine bağlı Plaj, Hatun, Bahçedere ve Durmuştepe köylerine ziyarette Bulundu.

Milletvekili Erol: ‘Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı Yaptığımızda Elazığ’ın Tüm Sorunlarını Çözeceğiz’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden ilçesine bağlı Gezin Plaj Köy’e ziyarette bulundu.

Milletvekili Erol’un Elazığ’daki Yoğun Temposu Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’daki ziyaretlerini sürdürüyor.

Siyasi Ferasetsizlik

Mevlüde Teyzenin CHP heyetine çıkışı sonrası ilginç gelişmeler oldu. Tepkinin kendilerine gösterilmesine rağmen büyük bir siyasi özgüven ve nezaketle Mevlüde Teyzeyi ilk ziyaret eden siyasi de yine CHP’li Gürsel Erol oldu.

Milletvekili Erol; Mevlüde Teyze’yi Ziyaret Etti, İkili Arasında Samimi Bir Diyalog Yaşandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak başkanlığında ve 10 CHP milletvekilinin katılımıyla Elazığ’a gelen CHP Ekonomi Masası’nın Elazığ’daki Kapalı Çarşı ziyareti esnasında heyet ile yaşadığı ‘ekonomi’ diyaloğu ile gündeme gelen 74 yaşındaki Elazığlı Mevlüde Benderlioğlu’nu, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ziyaret etti.

Gürsel Erol’dan Hakimiyet’e Ziyaret

Kübra Kabukçu/CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,Elazığ Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Toprak’ı ziyaret eden Gürsel Erol’a, CHP Elazığ İl Başkanı Av. Çoşkun Çağlar Duran eşlik etti.

Erol, Bakan mı Oluyor?

Ekonomi Masası’nı Elazığ’da toplayan CHP’nin ülke ve şehir ekonomisini canlandıracak projeleri yanında Genel Başkan Yardımcısı Ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın kabinede Elazığlı bakanın olacağını ifade etmesi şehirde heyecan oluşturdu.

Vekil Değil Bakan İçin…

CHP’nin ekonomi masasının Elazığ’da kurulması önemli. Her ne kadar proje çok sayıda ili kapsıyor olsa da bunlardan birinin de Elazığ olması, öncelikle CHP Milletvekili Gürsel Erol’un gayretiyle ve CHP genel merkezindeki ağırlığı ile hayata geçen projeler.

Milletvekili Erol, Elazığ'da yapılacak grup toplantısının detaylarını açıkladı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 20 Eylül’de grup toplantısını Elazığ’da yapacağını açıkladı. Erol, “Elazığ, kalkınmada pilot iller arasına alınacak, sorunlarının çözümleriyle ilgili lansman sunumu yapılacak” dedi.

Elazığlı teyzeden CHP’lilere ‘İnsan Kendi Ayağına Sıkar mı?’ Tepkisi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ve 10 CHP Milletvekili ile Elazığ’a gelen heyete Elazığlı bir teyze, tepki gösterdi.