Ford Haberleri

Ford Haberleri

FÜ Yabancı Diller Yüksekokulu OTE olarak akredite edildi

Fırat Üniversitesi (FÜ) Yabancı Diller Yüksekokulu, Oxford Üniversitesi tarafından, Oxford Test of English (OTE) olarak akredite edildi.

Üç Otoriteden Biri

Fırat Üniversitesi’nin başarılı bilim insanı Prof.Dr. Murad Atmaca, yüz akımız olmaya devam ediyor. Daha önce de Hakimiyet Gazetesi olarak başarılarına dikkat çektiğimiz ve defalarca Web of Science verilerine göre Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları listesine giren Fırat Üniversitesi Tip Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murad Atmaca, Oxford Üniversitesi, Worcester Kolej'de iki yıldır önce online, sonra yüz yüze devam eden eğitimleri ve eğitimlerin tüm gerekliliklerini tamamladı. Son dönemin en etkili psikoterapi ekollerinden kabul edilen Bilişsel Terapilerin en yeni ekolu Metakognitif Terapi İleri düzey eğitimini bitirdi.

Ford Otomotiv A.Ş. Tarafından Fırat Üniversitesi’ne Araç Hibe Edildi

Ford Otomotiv A.Ş. tarafından Elazığ Çetinkayalar Ford Bayisi aracılığıyla mesleki eğitimi desteklemek amacıyla Fırat Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na araç hibe edildi.

Şofördü, inşaat mühendisi oldu

Malatya İl Sağlık Müdürlüğünde şoför olarak görev yaparken inşaat mühendisi olan Mehmet Dündar Ulutaş'a plaket verildi.

Battalgazi Belediyesi'nde görevli şoförden örnek davranış

Malatya'nın Battalgazi Belediyesi'nde kamyon şoförü olarak çalışan bir işçi, yol ve asfalt çalışmasına malzeme götürdüğü esnada bulduğu para dolu çantayı sahibine ulaştırarak, örnek ve duyarlı bir davranışa imza attı.

İnönü Üniversitesi'nden 10 Akademisyen 'Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları' listesinde

ABD Stanford Üniversitesi dünyadaki bilim insanları arasında ilk yüzde 2'lik kısma giren akademisyenleri açıkladı. Malatya İnönü Üniversitesinden 10 akademisyen büyük bir başarıya imza atarak alanlarına yaptıkları katkılarla dünya literatüründe ilk yüzde 2'lik dilimde yer aldı.

Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesine Fırat Üniversitesi Damga Vurdu

Stanford Üniversitesi dünyadaki bilim insanları arasında ilk yüzde 2'lik dilime giren akademisyenleri açıkladı. Büyük bir başarıya imza atan Fırat Üniversitesi’nden listeye 42 akademisyen girdi. Listeye Türkiye'den en fazla akademisyen giren üniversite sıralamasında Fırat Üniversitesi ikinci sırada yer aldı. 

AstraZeneca yüzde 79 etkili

ABD’de yapılan araştırmalar, AstraZeneca ile Oxford Üniversitesi’nin geliştirdiği korona virüsü aşısının etkinliğinin yüzde 79 seviyelerinde olduğu belirtildi.

4 Öğretim Üyesine Teşekkür Belgesi

Stanford Üniversitesi’nden John IOANNİDİS ve arkadaşları tarafından “Plos Biology” dergisinden yayımlanan dünyanın en etkili bilim insanları listesinde, Fırat Üniversitesi’nden 30 öğretim üyesi, dünyadaki en başarılı bilim insanları listesinde yer almıştı. Fen Fakültesi Dekanlığı tarafından Fen Fakültesinden listeye giren 4 öğretim üyesine Dekanlık tarafından düzenlenen bir programla teşekkür belgesi verildi.

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDEN DÜNYANIN EN ETKİLİ BİLİM İNSANLARI LİSTESİNDE YER ALAN 7 ÖĞRETİM ÜYESİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

Stanford Üniversitesi’nden John IOANNİDİS ve arkadaşları tarafından “Plos Biology” dergisinden yayımlanan dünyanın en etkili bilim insanları listesinde, Fırat Üniversitesi’nden 30 öğretim üyesi, dünyadaki en başarılı bilim insanları listesinde yer almıştı. Mühendislik Fakültesi Dekanlığı tarafından Mühendislik Fakültesi’nden listeye giren 7 öğretim üyesine Dekanlık tarafından düzenlenen bir programla teşekkür belgesi verildi.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ "DÜNYANIN EN ETKİLİ BİLİM İNSANLARI LİSTESİ"NDE

Stanford Üniversitesi’nden John IOANNİDİS ve arkadaşları tarafından “Plos Biology” dergisinden yayımlanan dünyanın en etkili bilim insanları listesinde, Fırat Üniversitesi’nden 30 öğretim üyesi, dünyadaki en başarılı bilim insanları listesinde yer aldı.

Hırsızlık şüphelisi tutuklandı

Elazığ'da bir kuaförden 20 bin TL'lik malzeme çalan şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

18 yaşındaki Berkay, dışarı çıkar çıkmaz işinin başına geçti

Korona virüs tedbirleri kapsamında Elazığ’da geçici süreliğine izin verilerek sokağa çıkan ve kuaförde kalfa olarak çalışan 18 yaşındaki Berkay Demir, dışarı çıkar çıkmaz işinin başına dönerek müşterilerini tıraş etti.

Gönüllü 25 kuaförden depremzede çocuklara anlamlı jest

Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası yaralar sarılmaya devam ederken başka illerden gelen bir çok gönüllü ise yardıma koşuyor. Son olarak şehir dışından gelen 25 bay ve bayan kuaförü, depremzede çocukların ve ailelerinin kişisel bakım ihtiyaçlarını karşıladı.

Satılık Ford Fiesta

Satılık Ford Ranger

Satılık Ford Fiesta

Satılık Ford Fiesta

Satılık Ford Fiesta

Satılık Ford Fiesta

KALDIRIM VE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Daha önceden TOKİ tarafından yapılan ve işlevini yitirmiş, estetik ve konfordan uzak kaldırım ve parke yol

Elazığlı Bayan Kuaförden Büyük Başarı

Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu Türkiye berberler, kuaförler ve güzellik uzmanları milli takım seçmelerinde ilimizi temsi

CUMHURİYETLE YAŞIT OTOMOBİL

Hobi olarak antika biriktiren Ali Özen, klasik otomobiller arasında bulunan Amerikan yapımı 1923 model Ford marka otomobile gözü gibi bakıyor