Elazığ Hava Durumu Haberleri

Elazığ Hava Durumu Haberleri

4 Aralık Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölge genelinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği, gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir' denildi.

3 Aralık Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı çok bulutlu geçeceği gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir' denildi.

2 Aralık Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı çok bulutlu geçeceği; gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir' denildi.

1 Aralık Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı çok bulutlu, öğle saatlerinde Malatya'nın güneyi ile Adıyaman'ın kuzey ilçelerinde, akşam saatlerinde Adıyaman çevreleri, Tunceli ve Elazığ'ın batısında da yerel olmak üzere hafif yağışlı geçeceği beklenmektedir. Gece geç ve sabah erken saatlerde yer yer sis ve pus hadisesi beklenmektedir' denildi.

30 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağışlı, yağışların yağmur yüksek kesimlerde karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Elazığ,Tunceli ve Bingöl çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor' denildi.

29 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir' denildi.

28 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı bulutlu geçeceği tahmin edilmektedir' denildi.

27 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı bulutlu geçeceği tahmin edilmektedir' denildi.

Meteorolojiden kuvvetli sağanak ve rüzgar uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, 5 il için kuvvetli sağanak ve rüzgar uyarısı yaptı.

25 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu; aralıklı sağanak yağışlı, yüksek kesimlerde ise karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. Yağışların kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması beklenmektedir' denildi.

24 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemizde havanın parçalı çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği; yağışların Adıyaman, Tunceli, Bingöl çevreleri ile Malatya ve Elazığ’ın güney kesimlerinde yer yer kuvvetli olacağı tahmin edilmektedir' denildi.

23 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölge genelinde havanın parçalı bulutlu geçeceği, gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir' denildi.

22 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölge genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer sisli geçeceği beklenmektedir' denildi.

21 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı bulutlu geçeceği, gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir' denildi.

20 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi beklenmektedir' denildi.

19 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölge genelinde havanın parçalı çok bulutlu, öğle saatlerine kadar aralıklı yağışlı geçeceği; yağışların Adıyaman, Bingöl, Tunceli çevreleri ile Malatya ve Elazığ'ın güney kesimlerinde hafif yağmur, yükseklerde karla karışık yağmurlu şeklinde olacağı tahmin ediliyor' denildi.

18 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölge genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu , aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Tunceli, Bingöl, Elazığ, Adıyaman çevreleri ile Malatya'nın güney kesimlerinde aralıklı yağmurlu geçeceği; yağışların yüksek kesimlerde yer yer karla karışık yağmur şeklinde olacağı tahmin edilmektedir' denildi.

17 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölge genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu,Tunceli, Bingöl, Elazığ, Adıyaman çevreleri ile Malatya'nın güney kesimlerinde aralıklı yağmurlu geçeceği; yağışların yüksek kesimlerde yer yer karla karışık yağmur şeklinde olacağı tahmin edilmektedir' denildi.

16 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölge genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği; yağışların yüksek kesimlerde yer yer karla karışık yağmur şeklinde olacağı tahmin edilmektedir. Yağışların Elazığ ve Malatya'nın güney kesimlerinde (ALacakaya, Arıcak, Maden, Sivrice, Doğanşehir, Pütürge, Doğanyol) kuvvetli (21-50 kg/ m2), Adıyaman çevrelerinde ise kuvvetli yer yer çok kuvvetli (21-75 kg/ m2) olması beklenmektedir' denildi.

15 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölge genelinde havanın az bulutlu ve açık; zamanla parçalı yer yer çok bulutlu Adıyaman çevrelerinin ise gece ilk saatlerden sonra aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği; gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği beklenmektedir' denildi.

14 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölge genelinde havanın az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor' denildi.

13 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin edilmektedir. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi beklenmektedir' denildi.

12 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı az bulutlu geçeceği tahmin edilmektedir. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi beklenmektedir' denildi.

11 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı çok bulutlu, aralıklı hafif yağışlı geçeceği; yağışların Tunceli ve Elazığ'ın doğusu; Adıyaman ve Malatya'nın kuzeyi ile Bingöl çevrelerinde aralıklı hafif sağanak şeklinde olacağı beklenmektedir. Sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi beklenmektedir' denildi.

10 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın çok bulutlu aralıklı sağanak yağışlı yüksek kesimlerinin ise karla karışık yağmurlu geçeceği yağışların Elazığ, Adıyaman, Bingöl ve Tunceli çevreleri ile Malatya'nın güney kesimlerinde yer yer kuvvetli olacağı tahmin edilmektedir' denildi.

9 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın çok bulutlu aralıklı sağanak yağışlı yüksek kesimlerinin ise karla karışık yağmurlu geçeceği yağışların Elazığ, Adıyaman, Bingöl ve Tunceli çevreleri ile Malatya'nın güney kesimlerinde yer yer kuvvetli olacağı tahmin edilmektedir' denildi.

8 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın çok bulutlu; aralıklı sağanak yağışlı yüksek kesimlerinin ise karla karışık yağmurlu geçeceği; yağışların Elazığ, Adıyaman, Bingöl ve Tunceli çevreleri ile Malatya’nın güney kesimlerinde yer yer kuvvetli olacağı tahmin edilmektedir' denildi.

7 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Bölgemiz genelinde havanın parçalı çok bulutlu aralıklı sağanak yağışlı geçeceği; yağışların yüksek kesimlerde yer yer karla karışık yağmur şeklinde olacağı tahmin edilmektedir." denildi.

6 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmain edilmektedir' denildi.

4 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği; gece ve sabah saatlerinde yüksek rakımlı yerlerde sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir' denildi.