Elazığ Belediyesi, Elazığ haber, Elazığ Gündemi, Elazığ güncel gelişmeleri

Elazığ Belediyesi Haberleri

Elazığ Belediyesi haberleri, meclis toplantıları, Elazığ ilimizde devam eden ve tamamlanan projelere ilişkin güncel haber ve son dakika gelişmeleri Elazığ Haber portalınız Hakimiyet Elazığ Belediyesi sayfasında.

Başkan Şerifoğulları, Ulukent ve Doğukent Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ulukent ve Doğukent Mahallelerini ziyaret etti.

Elazığ’ın Altyapısı Yenileniyor Çalışmalar Hızla İlerliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, şehrin geleceğine yönelik en önemli yatırım olarak hayata geçirdiği altyapı yenileme projesi kapsamında başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası’nın İnşa Çalışmaları Başladı

Hizmet kalitesini her geçen gün ileriye taşıyan Elazığ Belediyesi, Yeni Mahalle Muhtarlık Ofisi’nin yanında yer alacak Zabıta Müdürlüğü yeni hizmet binasının yapım çalışmalarına başladı.

Elazığ Belediyesi'nden Duyuru: Otobüs Güzergahları Değişti

Elazığ Belediyesi yaptığı açıklama ile altyapı çalışmaları nedeniyle otobüs güzergahlarının değiştiğini duyurdu.

Elazığ Belediyesi ‘Edebiyat Atölyesi’ Başvuruları Başlıyor

Elazığ Belediyesi, EBEGEM (Ekonomiyi Geliştirme ve Eğitim Merkezi) bünyesinde açtığı kurs ve atölye çalışmalarıyla vatandaşlara eğitim, sanat ve kültürel gelişim alanlarında katkı sağlamaya devam ediyor.

Kursiyerler için Harput Gezisi Düzenlendi

Elazığ Belediyesi, engelli bireylerin sosyal yaşamda aktif olmaları için şehre kazandırılan Engelsiz Yaşam Merkezi’nde düzenlenen kurslara katılan kursiyerler için Harput gezisi düzenledi.

Elazığ’ın Altyapısı Yenileniyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, şehrin kronikleşmiş en önemli sorunu haline gelen altyapı sorununa neşter vuracak altyapı yenileme projesine start verildi.

Elazığ Belediyesinden süs havuzları temizliği

Elazığ Belediyesi, daha yaşanabilir bir kent için şehrin tüm noktalarında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Sosyalhane Binasında Eğitimler Başlıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 Ana Başlıkta 100 projesi arasında yer alan ve kısa süre içerisinde yapımı tamamlanarak hizmete sunulan Elazığ Belediyesi Sosyalhane Binasında eğitimler başlıyor.

Güneykent Sosyalhane Hizmete Sunuldu

Gerçekleştirdiği projelerle şehre değer ve vizyon katan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, projelerini birer birer hayata geçiriyor.

Başkan Şerifoğulları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Gönül Belediyeciliği kapsamında mahalle ziyaretlerine aralıksız olarak devam ediyor.

Elazığ Belediyesi “Muharrem Ayının Önemi ve Ehlibeyt Sevgisi” Konulu Seminer Düzenledi

Elazığ Belediyesi, Kadın Yaşam Merkezi’nde Muharrem ayı dolayısıyla kadınlara yönelik “Muharrem Ayının Önemi ve Ehlibeyt Sevgisi” konulu seminer etkinliği düzenlendi.

Elazığ Belediyesi’nin Açık Hava Sinemasına Vatandaşlardan Yoğun İlgi

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, yaz şenlikleri kapsamında geçmişi hasret ve tebessümle yad eden büyüklerimiz için bir nostalji; gençler ve çocuklarımız içinse açık havada film izleme keyfini yaşatmak adına, "Açık Hava Sinema Günleri" düzenlendi.

Başkan Şerifoğulları, Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Elazığ Belediyesi’nden Aşure Günü Programı

Paylaşmaya, hoşgörüye, birlik ve beraberliğe dikkat çekmek isteyen Elazığ Belediyesi, Muharrem ayının 10. gününe tekabül eden Aşure günü dolayısıyla bir dizi etkinlik gerçekleştirecek.

Başkan Şerifoğulları Zafran Mahallesi’ni Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Zafran Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Aksaray Mahallesi’ne Yeni Oyun Parkı ve Spor Alanı Yapıldı

Elazığ Belediyesi, çocukların gönüllerince eğlenebilmesi için çocuk oyun parkı yapımlarına devam ediyor.

Elazığ’da kadınların el emekleri görücüye çıktı

Elazığ’da ‘Çit Baskı’ kursu sonunda kadınların yaptığı el emeği göz nuru ürünler, Harput’ta sergilenmeye başladı.

Başkan Şerifoğulları: ‘Vatandaşlarımızla Her Fırsatta Bir Araya Gelmeye Özen Gösteriyoruz’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Aksaray ve Salıbaba Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek belediye çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Elazığ’da Engelli Vatandaşlara Yönelik Bilgisayar Kursu

Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde ücretsiz olarak açılan kurslar, uzman hocalar eşliğinde eğitimlerine devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Kent Genelinde Temizlik Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde temizlik ve hijyen çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan Hafta Sonu Mesaisi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını yerinde kontrol etmek üzere bir dizi inceleme ziyaretinde bulundu.

Çaydaçıra Semt Pazarı Kısa Süre Sonra Hizmete Sunulacak

Elazığ Belediyesi’nin yapımını sürdürdüğü Çaydaçıra Mahallesi Kent-Köy Semt Pazarı’nda inşa çalışmaları hızla ilerliyor.

EBEGEM’den Çocuklara Yönelik Siber Güvenlik Eğitimi

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi (EBEGEM) tarafından vatandaşlara yönelik düzenlenen seminerler devam ediyor.

‘Doğa Dostu Bisiklet Yolları’ Projesinde Çalışmalar İlerliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, 11 Ana Başlıkta 100 Proje’si içerisinde yer alan “Doğa Dostu Bisiklet Yolları” projesinin çalışmaları kapsamında bisiklet yolu ve kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Elazığ’da ‘Kadın temalı’ resim sergisi açıldı

Elazığ’da Fen ve Teknoloji Öğretmeni Gülşah Bulut, 7 yıldır yaptığı kadın temalı resimlerini sanatseverlerle buluşturdu. Bulut sergiden gelen ücretin bir kısmı kadına şiddet derneklerine bağışlayacağını bildirdi.

‘Kabul Edilebilir Nitelik Taşımıyor’

Günün ihtiyacına cevap vermediği için yeni bir sanayi sitesinin yapılması amacıyla başlatılan çalışmalarda yer tespiti de dahil il yöneticileri ve milletvekillerinin katkılarıyla önemli bir mesafe alınmasına rağmen eski Ak Parti Milletvekili Tahir Öztürk’ün sektör temsilcileri ile halkımızın sıcak bakmadığı bir alanda yapılmasına yönelik açıklamaları tepkiyle karşılandı. bu konuda en sert tepki ise Elazığ Belediyesi’nden geldi.

Güney Çevre Yolu Aksaray Mahallesi’nde Belediye Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi, ulaşım alanında yatırımlarını artırmak, şehir içi ulaşımını daha konforlu duruma getirmek için il genelinde yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ İtfaiyesi Acil Çağrılara Verdiği Yanıt Hızı ile Türkiye'nin En İyileri Arasına Girdi

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, 112 Çağrı Merkezi'ne yapılan acil çağrıları yanıtlama hızı ile rekor kırdı.

Doğu Anadolu'nun incisi Elazığ ilinin ve tüm illerin gelişmesinde önemli katkısı olan yerel yönetimlerden Elazığ Belediyesi hızlı ve kaliteli bir biçimde Elazığ'da yaşayan vatandaşların hizmet ihtiyacını karşılamaktadır. Elazığ Hakimiyet Haber Elazığ Belediyesi sayfasında belediye haberleri, son dakika gelişmeleri, Elazığ Belediyesi Meclis toplantısı kararlarına ilişkin haberler yer almaktadır.