Elazığ Belediyesi, Elazığ haber, Elazığ Gündemi, Elazığ güncel gelişmeleri

Elazığ Belediyesi Haberleri

Elazığ Belediyesi haberleri, meclis toplantıları, Elazığ ilimizde devam eden ve tamamlanan projelere ilişkin güncel haber ve son dakika gelişmeleri Elazığ Haber portalınız Hakimiyet Elazığ Belediyesi sayfasında.

Elazığ’a Çok Yakıştı

Seçim vaatlerinin yüzde 85’ini hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin önemli bir eksikliği olan ve ‘şehre çok yakıştı’ diye tanımladığı engelsiz yaşam merkezi, dünya engelliler gününde hizmete açtı.

Yüklenici firma 'alacakların ödenmediği' iddiasını yalanladı

Elazığ Belediyesi tarafından kent merkezinde yapılan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ile Cumhuriyet Meydanının yapımında çalışan taşeron firma ve çalışanların alacaklarını alamadığı iddiası, yüklenici firma tarafından yalanlandı.

Elazığ Belediyesi, Engelsiz Yaşam Merkezi Açılıyor

Elazığ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Engelsiz Yaşam Merkezi, resmi açılış töreni 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde gerçekleştirilecek.

Elazığ Belediyesi Gençlik Korosu, Yeni Yeteneklerini Bekliyor

Elazığ Belediyesi; halk müziğini yaygınlaştırmak, yeni nesillere sevdirmek ve yaşatmak adına Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Gençlik Korosu’na gönüllü olarak katılacak genç yetenekler arıyor.

Altyapı'da 3. Bölge İçin İhale Süreci Başlıyor

Elazığ Belediyesi'nin, şehri geleceğe taşıyacak hizmet ve yatırımları aralıksız devam ediyor. Bu kapsam Elazığ İçmesuyu, Kanalizasyon ve Yağmursuyu Hattı 3.Bölge Yapım İşi için ihaleye çıkılıyor.

Elazığ Belediyesi’nin Altyapı Yenileme Çalışmaları Sürüyor

Elazığ Belediyesi, şehri geleceğe taşıyacak hizmet ve yatırımlarına kesintisiz devam ediyor.

Elazığ Bld., rahat kazandı

Elazığ Belediyesi Voleybol, Kadınlar 2. Voleybol Ligi’nin 8. Haftası’nda konuk ettiği Adıyaman Gençlerbirliği’ni 3-0 mağlup etti

Elazığ Bld. İESK, farklı kazandı

Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı, 4. Haftada deplasmanda karşılaştığı Adana Kurttepe İESK’yı 7-1 yendi

Başkan Şerifoğulları’ndan Üniversite Öğrencilerine Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Fırat Üniversitesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Elazığ Belediyesi’nden Klarnet Ustası Yusuf Kamaç’a Vefa

Elazığ Belediyesi, "Musiki Çınarlarına Vefa" programları kapsamında mahalli müziğin mihenk taşlarından olan ve Elazığ musikisine önemli katkılar sunan Klarnetçi Yusuf Kamaç’ı, vefatının 25’inci yıl dönümünde bir dizi anma programları ile yâd etti.

Elazığ’da ‘İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği ’semineri verildi

Elazığ Belediyesi tarafından personellere ve vatandaşlara, ‘İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği’ semineri verildi.

515 yıllık tarihi Ahmet Bey Camisinde restorasyon çalışmaları sürüyor

Elazığ Belediyesi tarafından Harput’un, tarihi ve kültürel tüm birikimiyle bir yaşam merkezi olması hedefiyle başlatılan çalışmalar çerçevesinde 515 yıllık Ahmet Bey Camisinin restorasyon çalışmaları sürüyor.

Başkan Şerifoğulları, İnşa Çalışmaları Devam Eden Zabıta Karakolu ve Cemiloğlu Parkı'nda İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye tarafından yapımı devam eden projelerin inşa çalışmalarını yerinde görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere bir dizi incelemelerde bulundu.

Elazığ Belediyesi, Klarnet Üstadı Yusuf Kamaç’a Anma Programı Düzenleyecek

Elazığ Belediyesi, "Musiki Çınarlarına Vefa" programları kapsamında mahalli müziğin mihenk taşlarından olan ve Elazığ musikisine önemli katkılar sunan Klarnetçi Yusuf Kamaç’ı, vefatının 25’inci yıl dönümünde gerçekleştireceği anma programı ile yâd edecek.

Elazığlı Gençler! Bu Haber Sizin İçin...

Yapımı tamamlanan Elazığ Belediyesi E-spor Merkezi açılış için gün sayıyor.

Elazığ Belediyesi’nden Şehre Yeni Bir Yatırım Daha

Elazığ Belediyesi İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi Yapım İhalesi, 6 Aralık'ta gerçekleştirilecek.

Elazığ’da yolcu dostu otobüs durakları hizmete geçiyor

Elazığ’da ‘Yolcu Dostu Otobüs Durakları’ projesi şehrin farklı noktalarında hayata geçiriliyor.

Belediye ekiplerinden yaprak üfleme makinesi ile sonbahar temizliği

Belediye ekiplerinden yaprak üfleme makinesi ile sonbahar temizliği

Engelsiz Yaşam Merkezi'nde Eğitimler Devam Ediyor

Engelli vatandaşlarımız için sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerin yapıldığı Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi'nde bilgilendirme seminerleri devam ediyor.

Yapıcı Ailesinin Acı Günü

Türkiye Elektrik Dağıtım A. Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sami YAPICI, Elazığ Belediyesi eski Müdürlerinden Araştırmacı-Yazar Süleyman Yapıcı, İnönü Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Sinan Yapıcı ile Türkiye Devlet Hava Meydanları işletmeleri Genel Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Daire Başkan Yardımcısı Selami Yapıcı’nın babaları emekli imam-hatip Ahmet Yapıcı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Aktaş’tan Tam Not

Emniyet Genel Müdürü Hemşerimiz Aktaş, Elazığ Belediyesinin prestij projeleri arasında yer alan ve tamamlanma aşamasına gelen Cumhuriyet Meydanı ile 15 Temmuz Meydanı projelerini gezdi ve tam not verdi.

Emniyet Genel Müdürü Hemşehrimiz Aktaş, Cumhuriyet Meydanını Gezdi

Emniyet Genel Müdürü Elazığlı Hemşehrimiz Mehmet Aktaş, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın vizyon projeleri arasında yer alan ve açılış için artık gün sayan Cumhuriyet Meydanı'nı gezerek Başkan Şerifoğulları'ndan proje hakkında bilgi aldı.

15 Kasım Elazığ Nöbetçi Eczaneler

Elazığ'da bugün 15 Kasım Salı günü görev yapacak nöbetçi eczaneler listesi...

Elazığ Belediyesi’nin 2023 Yılı Tahmini Gelir ve Gider Bütçesi Belli Oldu

Elazığ Belediye Meclis Toplantısında belediyenin 2023 yılı tahmini gelir ve gider bütçeleri açıklandı. Açıklanan bütçelere göre Elazığ Belediyesi’nin tahmini geliri 2 milyar 637 Milyon TL olurken tahmini gideri ise 477 milyon 600 bin TL oldu.

Elazığ Belediyesi, Otobüs Sefer Güzergâhlarını Yeniden Düzenledi

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, vatandaşların ulaşımını rahat sağlaması amacıyla bazı bölgelerde otobüs sefer güzergâhlarını yeniden düzenledi.

Toraman: ‘En Ucuz Toplu Taşıma Elazığ’da’

Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman, sürücülere kış lastiği uygulaması ve araçların kışlık bakımı konusunda uyarılarda bulunurken, haksız rekabetin önüne geçilmesi amacıyla belediyenin kendi toplu ulaşım ücretlerine zam yapması gerektiğini ifade etti.

Elazığ Bld. İşitme Engelliler, 2’de 2 yaptı

Sezona 3-1’lik Hatay Büyükşehir Belediye İşitme Engelliler galibiyetiyle başlayan Bordo-Beyazlılar, Kırşehir engelini de farklı galibiyetle aştı

Turizmde Sevindirici Gelişme

İlimizin turizm konusunda yeterli proje geliştiremediği, bu konu da bir eylem planının dahi olmadığı, var olan turizm potansiyellerinin sektöre kazandırılması noktasında hiçbir gayretin gözükmediğini, geçmiş valiler döneminde başlatılan projelerin yok sayıldığını sıklıkla dile getiriyoruz.

Spor Turu

Elazığ takımları haftasonu önemli maçlara çıkacak...

Özel Bireylerden Anlamlı Etkinlik

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki özel gereksinimli bireyler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84’üncü yıl dönümünde kendilerinin hazırlayıp sundukları özel bir program ile andılar.

Doğu Anadolu'nun incisi Elazığ ilinin ve tüm illerin gelişmesinde önemli katkısı olan yerel yönetimlerden Elazığ Belediyesi hızlı ve kaliteli bir biçimde Elazığ'da yaşayan vatandaşların hizmet ihtiyacını karşılamaktadır. Elazığ Hakimiyet Haber Elazığ Belediyesi sayfasında belediye haberleri, son dakika gelişmeleri, Elazığ Belediyesi Meclis toplantısı kararlarına ilişkin haberler yer almaktadır.