Zülfü Demirbağ’dan sert sözler;Kibir yüzünden insanların...

Zülfü Demirbağ'dan sert sözler;Kibir yüzünden insanların kalbini kırdık

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, bugün katıldığı sivil toplum kuruluşları platformu bayramlaşma programında çok sert açıklamalarda bulundu.

05 Haziran 2019 - 21:52

KİBİR YÜZÜNDEN İNSANLARIN KALBİNİ KIRDIK

Demirbağ,“Cumhurbaşkanı Erdoğan, ümmetin umut bağladığı bir insan ama etrafındakilerin yaptığı hatalar yüzünden, kibir yüzünden, gurur yüzünden insanların kalbini, gönlünü kırdık. Elazığ genelinde bile 90-100 bin insan sandığa gitmedi” dedi.

SUÇU TEK BİR ADAMA YÜKLEMEMEK LAZIM

Zülfü  Demirbağ,“Burada, başta il başkanı olmak üzere, önceki belediye başkanının, milletvekillerinin eski yeni hepimizin suçu var. Suçu tek bir adama yüklememek lazım. Bizim yaptığımız hatalar bizlere daha kolay ulaşılabilir ama Tayyip Erdoğan’a gidip öylece ulaşamazsın. Dolayısıyla üst kademede olan kim varsa dikkatli olması gerekiyor. Keşke Tayyip Erdoğan’ın hassasiyetinin zerresine sahip olsak, o zaman sırtımız yere gelmez” diye konuştu.

NE BAŞARISINDAN BAHSEDİYORUZ ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bütün dünya ile uğraştığınį ifade Demirbağ,“Erdoğan, bütün dünyayla uğraşıyor. Adam herkesin yaptığını göremez ki. Belediye başkanı, il başkanı birini kırıyor. Cumhurbaşkanı bunları göremez ki. Bu seçimde en az almamız gereken oy 240 bin olmalıyken, düştüğümüz seviye 130-140 bin. Yukarıdan birileri sorsa, 6 ilçeyi aldık, başardık denilecek. Ne başarısından bahsediyoruz? Kırmışız, dökmüşüz insanları” ifadelerini kullandı.

Bu haber 3023 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 8 Yorum
 • Abdullah beybanli
  5 ay önce
  Zülfü Bey:Sizin Elazığ kamuoyunda bir karşılığınızin olmadığını bildiğiniz halde ısrarla üçüncü kez milletvekili olmaya çalıştınız ve de vekil oldunuz.bu vekillik isranizin seçim sonuçlarına menfi bir tesiri olmazsın??
 • İstenmeyen adam
  5 ay önce
 • Erkan kilicoglu
  5 ay önce
  Calismiyorsunuz oy verdigimiz halde
 • Bahaddin ERBASAN
  6 ay önce
  İnşallah bu özeleştirinizden sonra telefonlarınız millete açık olur danışmanlarınızın havasına civasına maruz kalmayız kuzu yemek yerine bir garibana misafir olur bir bardak çayını içersiniz.
 • AHMET CANDAN
  6 ay önce
  Yaptığınız hataları yeni mı vardınız Elazığ da AKP milletvekileri yüzünde 40 yıl sonra CHP milletvekili çıkardı sebebi sizsiniz
 • Miktat Coşkun
  6 ay önce
  Cumhurbaşkanıın yaptıklariyla öğüñüyorsun senin tek başına Elazığ ićin yaptıģın söyle bebeni kömürhandan aşaģı atayim.yağ yakmaya devam Żülfü bey.herkeze hayırlı bayramlar.
 • TESPİT
  6 ay önce
  SAYIN CUMHURBAŞKANIM HER SÖYLEMİNDE DİYOR KİBİR ABİDELERİYLE BİR YERE GİDİLMEZ.BUNLAR DAHA İYİ GÜNLER PARTİ YÖNETİMİNDE DEĞİŞİM OLMAZSA SIKINTILI GÜNLER KAPIDA.BİR SONRAKİ SEÇİMDE BU DAHA İYİ HİSSEDİLECEK...
 • Murat
  6 ay önce
  Söyleyene bak ya. Çok güldüm gerçekten. Kendisi kibir abidesi, belediye başkanı öyle. Zaten il başkanı dünyayı yaratmış. Birde milletle alay ediyor ya.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Günün Fotoğrafı
Günün Fotoğrafı
10 adet kumar oyun makinesi ele geçirildi
10 adet kumar oyun makinesi ele geçirildi