ZİRVE BESYO ANTRENMANLARINA BAŞLADI

ZİRVE BESYO ANTRENMANLARINA BAŞLADI

Üniversitelerin Spor Fakültelerine hazırlık yapan ilimizin başarılı Beden Eğitim Hazırlık Kurslarından Zirve Besyo Hazırlık, 2020-2021 Eğitim sezonu özel yetenek sınavları için antrenmanlarına başladı.

02 Haziran 2020 - 13:22

Pandemi sürecinden dolayı sezona aktarmalı başlayan Elazığ Zirve Beden Eğitimi Hazırlık, üniversitelerin belirleyeceği özel yetenek sınavlarına yönelik çalışmalarını sınav gününe kadar sürdürecek. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak yapılan antrenmanların 1 Haziran Pazartesi günü itibariyle başladığını söyleyen eğitimci Mustafa Sağlam, gençlerin sporla hayata döndüğünün altını çizdi.

Sağlam; ‘’ Tüm dünyada etkisini sürdüren Covid19 engelinin en çabuk zamanda hayatımızdan çıkmasını temenni ediyoruz. Uzun süredir izole olmuş şekilde evlerimizde bekledik ve hep dua ettik. İnşallah tez zamanda insanlık bu virüse karşı zafer elde ederde o eski ve güzel günlerimize hep birlikte kavuşmuş oluruz. Uzun süredir kapalı ortamlarda bulunan öğrencilerimiz antrenmanların başlamasıyla adeta kendilerine geldiler. Özel yetenek sınavlarının Ağustos ayında başlayacağını tahmin ediyoruz ve bu doğrultuda antrenman planlamamızı yaptık. Polis, Asker mesleklerine çok ilgili genç nüfusumuz. İlimiz gençlerinin hayalleri çok güzel ve bu hayaller bizlerin milliyetçi ruhunu kabartıyor. Bu kapsamda da BESYO, Milli Savunma Üniversitesi, Pmyo ve Pomem antrenmanlarımızı sürdürüyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Bu haber 514 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TBF'den altyapı teşvik projesi
TBF'den altyapı teşvik projesi
Bazı kulüplerden tepki var!
Bazı kulüplerden tepki var!