Yetiş: “Elazığspor’u üst lige çıkaracak güce sahibiz”

Yetiş: “Elazığspor’u üst lige çıkaracak güce sahibiz”

TFF 2. Lig’e düşen Birevim Elazığspor’da gerçekleştirilmesi gereken Olağan Mali Genel Kurul, salonun tamamen boş kalması nedeniyle ertelendi

31 Mayıs 2019 - 16:51


Haber: Hüseyin Kabukçu
Spor Toto 1. Lig’de yaşadığı zor günlerin ardından lige veda eden ve yeni sezon öncesi belirsizliğin devam ettiği Elazığspor’da bugün gerçekleştirilmesi gereken Olağan Mali Genel Kurul, gerekli sayıya ulaşılamaması gerekçesiyle 1 hafta sonraya ertelendi.
Elazığspor Kulübü Derneği Tüzüğü’nün 16. Maddesi gereği Olağan Mali Genel Kurul’un yapılabilmesi için; “Genel Kurula, katılma hakkı olan asli üye ve onur üyesi sayısının yarısından bir fazlası ile toplanır” Hükmü gereği salt çoğunluk şartı aranıyordu. Bugün saat 15.30’da Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılması gereken kongrede salon tamamen boş kalınca, Olağan Mali Genel Kurul, 9 Haziran Pazar günü aynı yer ve saatte tekrar yapılmak üzere ertelendi.
Ertelenen Olağan Mali Genel Kurul sonrası açıklamalarda bulunan Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş, “Gelenek yine bozulmadı. Kongreye gelen yok. İlk kongrede çoğunluk sağlanamadığı için haftaya kaldı. Elazığspor’un geleceği, başkanımız ve il yöneticilerinin gerçekleştirilecek toplantı neticesinde belli olacak. Başkanımızın da dediği gibi destek olunduğu takdirde Elazığspor’u üst lige çıkarmak için hedefler var ve güce sahibiz. İnşallah birliktelik sağlanır ve tekrar 1. Lig’e çıkarız” dedi.
Yetiş destek verilmemesi halinde Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk’ün istifa edeceğini de dile getirdi.

Bu haber 933 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİRLİLİK DEVAM EDİYOR
KİRLİLİK DEVAM EDİYOR
Elazığ'da
Elazığ'da "7. İsot ve Peynirli Ekmek Günü" etkinliği